Застосунок PayPal дозволить переказувати BTC на зовнішні гаманці

Застосунок PayPal дозволить переказувати BTC на зовнішні гаманці

Перекази для клієнтів Venmo будуть доступні у травні. На цей час 74% користувачів BTC зберігають свої активи в обліковому записі програми.

Клієнти платформи мобільних платежів Venmo, що належить PayPal, зможуть здійснювати BTC-перекази не лише між користувачами самої системи, а й також на зовнішні гаманці та біржі, починаючи вже з травня 2023 року. Про це пише Bitcoin Magazine.

За словами представників Venmo, вони пішли на цей крок через великий попит на цифрові активи. Згідно з внутрішнім дослідженням, понад 50% клієнтів використовують біткоїни та криптовалюту. До переваг Venmo відносять її надійність, безпеку та простоту використання – процес переказу може бути виконаний за кілька кроків. При цьому 74% із них продовжували зберігати свої BTC в обліковому записі програми.

У Venmo також зазначають, що перекази неможливо скасувати, до чого, ймовірно, доведеться звикати біткоїн-користувачам, проте це усуває проблему повернення платежів та інших нюансів, пов'язаних з фіатними коштами.

«Перекази біткоїнів будуть доступні для клієнтів Venmo найближчими тижнями. Ми раді приєднати клієнтів Venmo до спільноти, інших гаманців та бірж. І ми маємо намір продовжити розгортання додаткових подібних продуктів і послуг цього року», – повідомили представники платформи.

Venmo є одним із найбільших мобільних фінансових додатків у США. Оновлення дасть можливість користувачам самостійно обирати, де зберігати біткоїни.

Підтримка біткоїна в PayPal

Система PayPal додала можливість купівлі, продажу та переказів BTC ще у серпні минулого року. Мінімальна транзакція – еквівалент $1. Користувачі отримали можливості оплати біткоїнами покупок в інтернет-магазинах, які підтримують PayPal.

У компанії запевнили, що біткоїни конвертуються в американські долари без додаткової комісії.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Додаток PayPal для мережі Lightning

Засновник PayPal Девід Маркус представив для бізнесу нову платформу-застосунок до Lightning Network – LightSpark. Новий проєкт допоможе полегшити інтеграцію Lightning Network у бізнес-діяльність компаній. Нове рішення зручне тим, що дозволяє операторам нод не витрачати час на пошук балансу між вхідними та вихідними транзакціями.

Для аналізу ліквідності мережі Lightning нова платформа використовує можливості штучного інтелекту. Це дозволяє більш ефективно та автоматично балансувати Lightning-канали.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024