В австралійському офісі Binance пройшли обшуки

В австралійському офісі Binance пройшли обшуки

Слідчі дії проводились у межах розслідування, пов'язаного з деривативами біржі.

Комісія з цінних паперів та інвестицій Австралії (ASIC) 4 липня ініціювала обшуки в офісі австралійського підрозділу біржі Binance. Про це повідомляє Bloomberg.

Як зазначається, обшуки проводились у межах розслідування діяльності біржі щодо операцій з деривативами. Також відомо, що у квітні ASIC анулювала ліцензію Binance Australia Derivatives через неправильну класифікацію низки оптових користувачів. У компанії прокоментували ситуацію так, що деякі користувачі не відповідали вимогам до оптових інвесторів.

Особливості ведення бізнесу Binance

Binance є представником централізованих бірж. Це означає, що всі торгові операції та управління активами контролюються та здійснюються однією організацією або групою осіб, що робить її схильною до хакерських атак, шахрайства або маніпуляцій. До того ж Binance веде свій бізнес досить непрозоро. Зокрема, компанія не має фізичної штаб-квартири, а корпоративна структура реалізована таким чином, щоб уникати взаємодій з регуляторами. Разом з тим Binance ніколи не розкривала свій виторг, а про її обіг можна здогадуватися лише зі звітів різних аналітичних сервісів.

Тому не дивно, що в різних країнах правоохоронні органи розпочали розслідування щодо біржі відносно відмивання грошей та ухилення від сплати податків.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Європейські партнери відмовляються від співпраці з Binance

Через проблеми з регуляторами європейський платіжний сервіс Paysafe Payment Solutions повідомив, що припинить підтримку Binance вже з вересня 2023 року.

У фінустанові зазначили, що користувачам потрібно буде оновити банківські реквізити, які використовуються для поповнення рахунку на Binance, і, можливо, їм доведеться прийняти нові правила й умови, щоб продовжувати користуватися послугами SEPA після цієї дати.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023