Ledger випустить оновлення, розкритиковане спільнотою

Ledger випустить оновлення, розкритиковане спільнотою

Компанія готує нову функцію на четвертий квартал 2023 року.

Компанія-виробник апаратних гаманців Ledger все ж таки зважилася випустити оновлення Recover, проти якого активно виступали користувачі та представники Біткоїн-спільноти. Це стало відомо після того, як 21 червня технічний директор Ledger Шарль Гіллеме опублікував White Paper, передає Cointelegraph.

Вихід поновлення запланований на четвертий квартал 2023 року. За словами Гіллеме, оновлення не несе жодної загрози для безпеки гаманців користувачів. Він також запросив розробників і звичайних користувачів залишити свій відгук.

«Який головний висновок випливає із White Paper? Наш майбутній сервіс Ledger Recover, який буде запущений у Q4 2023, і Coincover, що підтримується, на 100% безпечний, і ви можете самостійно дізнатися про те, як він працює», – зазначив технічний директор Ledger.

Функція Recover та реакція спільноти

Функція Ledger Recover доступна для моделі Nano X. Її можна активувати через прошивку 2.2.1. Recover передбачає поділ seed-фрази на три частини та зберігання її у трьох різних кастодіанів: Ledger, Coincover та EscrowTech.

Саме цей аспект обурив користувачів і представників Біткоїн-спільноти. На їхню думку, цим можуть скористатися зловмисники. До того ж існує можливість, що самі компанії-посередники можуть відновити ключі користувачів без їхнього відома. Через масштабну критику Ledger прийняв рішення відкласти випуск функції Recover, але, як бачимо, все ж таки зважився на її впровадження.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Як справи у конкурентів

На тлі негативних новин навколо оновлення Ledger продаж апаратних гаманців Trezor за тиждень зріс на 900%.

У компанії запевняють, що ніколи не додадуть особисто функції зберігання ключів у сторонніх компаній.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024