Продаж гаманців Trezor зріс на 900%

Продаж гаманців Trezor зріс на 900%

Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger.

Продаж апаратних гаманців Trezor за тиждень зріс на 900% на тлі новин про невдале оновлення у конкурента – компанії Ledger. Про це повідомляє Cryptoslate.

«Ми віримо, що апаратні гаманці – холодні сховища, які обіцяють 100% самообслугсовування, – не повинні надавати доступ до seed-фрази будь-кому, крім самого власника», – заявили в компанії Trezor, яка позиціює себе як проєкт з повністю відкритим вихідним кодом.

У компанії запевняють, що незалежні експерти стежать за тим, щоби треті особи не мали можливості витягти seed-фразу або її фрагмент. Також у компанії пообіцяли, що ніколи не додадуть особисто функцію зберігання ключів у сторонніх компаній.

Що не так з Ledger

Виробник апаратних гаманців Ledger потрапив під шквал критики з боку клієнтів та Біткоїн-спільноти після анонсу функції Recover для своєї моделі Nano X. Зокрема, Recovery передбачає поділ seed-фрази на три частини та зберігання її у трьох різних кастодіанів. На думку користувачів, цим можуть скористатися хакери або самі компанії-посередники.

Отже, під тиском ком'юніті у Ledger вирішили відкласти випуск проблемного оновлення.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Вразливості Trezor

Тим часом компанія Unciphered, яка працює у сфері кібербезпеки, змогла зламати гаманець Trezor Model T. Фахівці Unciphered продемонстрували вилучення seed-фрази з використанням апаратної вразливості.

Також шахраї змогли створити фальшивий гаманець Trezor, який зовні був схожий на оригінал. За допомогою підробки хакери вкрали 1,33 BTC.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023