Fidelity хоче запустити біткоїн-ETF

Fidelity хоче запустити біткоїн-ETF

Компанія планує подати заявку на створення біржового фонду в сумі $4,5 трлн.

Компанія Fidelity збирається подати заявку на спотовий біткоїн-ETF на суму $4,5 трлн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine на своїй сторінці у Twitter.

«З чуток, Fidelity подасть заявку на спотовий біткоїн-ETF на суму $4,5 трлн. Гонка розпалюється?», – йдеться у повідомленні.

Тим часом за інформацією співзасновника Arch Public Ендрю Періша, Fidelity також планує викупити американську компанію з управління цифровими активами Grayscale. Як відомо, вона володіє близько 3% біткоїн-резервів.

Ажіотаж навколо біткоїн-ETF

Біткоїн-ETF, або біржовий інвестфонд, орієнтований на біткоїн. За його допомогою інвестори можуть використовувати інструменти на основі цифрового активу без потреби безпосередньо купувати або зберігати його. По суті, ETF купує та зберігає біткоїни, а потім випускає акції, які можуть бути куплені та продані на звичайній біржі, такій як NYSE або Nasdaq. В результаті інвестори можуть торгувати акціями біткоїн-ETF, як і акціями звичайних компаній.

Минулого тижня стало відомо, що найбільша керуюча активами компанія BlackRock подала заявку на створення біржового фонду біткоїн-ETF. Для його створення фірма обрала сервіс Coinbase Custody як кастодіальне рішення. Пропонований ETF порівнюватиметься з індексами, що надаються CF Benchmarks – провідним постачальником індексів інституційного рівня. Індекси складатимуться з цінових даних із шести бірж: Coinbase, Kraken, Gemini, Bitstamp, itBit та LMAX Digital.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Fidelity і торгівля біткоїнами

Fidelity Digital Assets пішла назустріч американським інвесторам, надавши їм доступ до сервісу Fidelity Crypto. Таким чином вони отримали можливість торгувати біткоїнами на платформі.

Раніше доступ до цієї послуги був обмежений списком очікування. Тепер користувачам Fidelity Crypto достатньо створити брокерський рахунок та пройти верифікацію. Після цього стане доступною торгівля BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024