Fidelity хоче запустити біткоїн-ETF

Fidelity хоче запустити біткоїн-ETF

Компанія планує подати заявку на створення біржового фонду в сумі $4,5 трлн.

Компанія Fidelity збирається подати заявку на спотовий біткоїн-ETF на суму $4,5 трлн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine на своїй сторінці у Twitter.

«З чуток, Fidelity подасть заявку на спотовий біткоїн-ETF на суму $4,5 трлн. Гонка розпалюється?», – йдеться у повідомленні.

Тим часом за інформацією співзасновника Arch Public Ендрю Періша, Fidelity також планує викупити американську компанію з управління цифровими активами Grayscale. Як відомо, вона володіє близько 3% біткоїн-резервів.

Ажіотаж навколо біткоїн-ETF

Біткоїн-ETF, або біржовий інвестфонд, орієнтований на біткоїн. За його допомогою інвестори можуть використовувати інструменти на основі цифрового активу без потреби безпосередньо купувати або зберігати його. По суті, ETF купує та зберігає біткоїни, а потім випускає акції, які можуть бути куплені та продані на звичайній біржі, такій як NYSE або Nasdaq. В результаті інвестори можуть торгувати акціями біткоїн-ETF, як і акціями звичайних компаній.

Минулого тижня стало відомо, що найбільша керуюча активами компанія BlackRock подала заявку на створення біржового фонду біткоїн-ETF. Для його створення фірма обрала сервіс Coinbase Custody як кастодіальне рішення. Пропонований ETF порівнюватиметься з індексами, що надаються CF Benchmarks – провідним постачальником індексів інституційного рівня. Індекси складатимуться з цінових даних із шести бірж: Coinbase, Kraken, Gemini, Bitstamp, itBit та LMAX Digital.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Fidelity і торгівля біткоїнами

Fidelity Digital Assets пішла назустріч американським інвесторам, надавши їм доступ до сервісу Fidelity Crypto. Таким чином вони отримали можливість торгувати біткоїнами на платформі.

Раніше доступ до цієї послуги був обмежений списком очікування. Тепер користувачам Fidelity Crypto достатньо створити брокерський рахунок та пройти верифікацію. Після цього стане доступною торгівля BTC.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023