З Binance вивели $400 млн у біткоїнах

З Binance вивели $400 млн у біткоїнах

Біткоїни з біржі вивели однією транзакцією на невідомий гаманець.

У понеділок, 19 червня, з біржі Binance на невідомий гаманець перевели 15 000 біткоїнів. Про це повідомляє аналітичний сервіс Whale Alert.

У фіатному еквіваленті сума становила $395,9 млн. За грошовий переказ було сплачено комісію у розмірі трохи менше ніж $5.

Суд проти SEC

Великий грошовий переказ може бути пов'язаний із судовими розглядами біржі з американським регулятором.

5 червня Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позов проти Binance та її голови Чанпена Чжао, звинувачуючи їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами, у неправомірному поводженні з коштами клієнтів, введенні в оману інвесторів та регуляторів.

У вихідні SEC уклала угоду з Binance про обмеження доступу співробітників материнської платформи до активів клієнтів Binance.US.

Згідно з рішенням суду, лише співробітники Binance.US матимуть доступ до клієнтських коштів до закінчення судового процесу. Користувачі зі Сполучених Штатів матимуть змогу виводити кошти протягом усього цього часу.

Зокрема, угода між біржею та американським регулятором передбачає заборону доступу співробітників Binance до закритих ключів гаманців, апаратних гаманців або root-доступу до інструментів Amazon Web Services Binance.US.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Як суд вплинув на Binance

На тлі звинувачень з боку SEC у перший день баланс біржі Binance скоротився на 10 500 біткоїнів. За даними аналітиків Glassnode, тоді масове виведення коштів лише незначно вплинуло на баланс біржі.

Через невизначеність ситуації з Binance індекс жадібності та страху на ринку досяг позначки 44 – тримісячного мінімуму.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023