З Binance вивели $400 млн у біткоїнах

З Binance вивели $400 млн у біткоїнах

Біткоїни з біржі вивели однією транзакцією на невідомий гаманець.

У понеділок, 19 червня, з біржі Binance на невідомий гаманець перевели 15 000 біткоїнів. Про це повідомляє аналітичний сервіс Whale Alert.

У фіатному еквіваленті сума становила $395,9 млн. За грошовий переказ було сплачено комісію у розмірі трохи менше ніж $5.

Суд проти SEC

Великий грошовий переказ може бути пов'язаний із судовими розглядами біржі з американським регулятором.

5 червня Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позов проти Binance та її голови Чанпена Чжао, звинувачуючи їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами, у неправомірному поводженні з коштами клієнтів, введенні в оману інвесторів та регуляторів.

У вихідні SEC уклала угоду з Binance про обмеження доступу співробітників материнської платформи до активів клієнтів Binance.US.

Згідно з рішенням суду, лише співробітники Binance.US матимуть доступ до клієнтських коштів до закінчення судового процесу. Користувачі зі Сполучених Штатів матимуть змогу виводити кошти протягом усього цього часу.

Зокрема, угода між біржею та американським регулятором передбачає заборону доступу співробітників Binance до закритих ключів гаманців, апаратних гаманців або root-доступу до інструментів Amazon Web Services Binance.US.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Як суд вплинув на Binance

На тлі звинувачень з боку SEC у перший день баланс біржі Binance скоротився на 10 500 біткоїнів. За даними аналітиків Glassnode, тоді масове виведення коштів лише незначно вплинуло на баланс біржі.

Через невизначеність ситуації з Binance індекс жадібності та страху на ринку досяг позначки 44 – тримісячного мінімуму.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024