З Binance вивели 10 500 біткоїнів

З Binance вивели 10 500 біткоїнів

Різкий відтік активів з майданчика стався на тлі позову з боку SEC.

Баланс біржі Binance скоротився на 10 500 біткоїнів за останній торговий день на тлі звинувачень з боку Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC). Відповідні дані надав сервіс GlassNode.

За підрахунками аналітиків, у грошовому вираженні висновок еквівалентний $277 млн. В історії було 14 епізодів, коли ця величина була вищою. Рекорд практично вчетверо перевищував сьогоднішній показник – $1,04 млрд (40 300 BTC). Це сталося наприкінці 2022 року.

Цього разу активи головним чином виводили великі власники монет. Так, 51% відтоку сформували транзакції в діапазоні від $1 млн до $10 млн. Ще близько 25% припало на суми від $100 000 до $1 млн.

Попри вагомий відтік цифрових активів, на пов'язаних із Binance адресах зберігаються ще 694 000 BTC.

«Нещодавнє масове виведення коштів лише незначно вплинуло на баланс біржі», – підсумували фахівці Glassnode.

Своєю чергою, аналітики сервісу CryptoQuant також назвали помірним в історичній ретроспективі «стрес» біржі після новин про подання позову SEC.

«Сукупне число транзакцій з виводу коштів різко зросло, але вони все ще знаходяться в межах історично нормальних рівнів», – додали представники CryptoQuant.

Позов проти Binance

5 червня SEC подала позов проти Binance та її голови Чанпена Чжао, звинувачуючи їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами, у неправомірному поводженні з коштами клієнтів, введенні в оману інвесторів та регуляторів.

Комісія також стверджує, що Binance проводила незареєстровані розміщення та продаж власних криптовалютних активів, а також програми отримання прибутку й інвестиційних схем.

Коментуючи звинувачення, Binance висловила розчарування та вказала на свою активну співпрацю із SEC у проведенні розслідування. Представники торгової платформи наголосили, що біржа брала участь у широких обговореннях з метою досягнення врегулювання, проте регулятор вирішив діяти в односторонньому порядку.

Компанія розкритикувала підхід SEC до правозастосування, закликаючи до більшої ясності щодо регулювання індустрії цифрових активів.

Представники Binance також зазначили, що попри ситуацію, що склалася, активи користувачів на платформі Binance.US знаходяться в безпеці.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Ситуація на ринку

На тлі обговорення SEC і Binance на ринку індекс жадібності та страху досяг тримісячного мінімуму – позначки 44. Востаннє така ситуація спостерігалася 11 березня і була пов'язана з нестабільністю стейблкоїна USDC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024