Індекс жадібності та страху досяг тримісячного мінімуму

Індекс жадібності та страху досяг тримісячного мінімуму

Падіння настроїв на ринку біткоїна може бути пов'язане із позовом SEC проти біржі Binance.

Індекс жадібності та страху досяг 44 – тримісячного мінімуму, чого не спостерігалося з 11 березня цього року, коли стейбклоїн USDC ненадовго втратив свою доларову прив'язку. Про це повідомляє Alterntaive.me.

Індекс жадібності та страху досяг тримісячного мінімуму
Показник жадібності та страху станом на червень 2023 року. Джерело: Alternative.

Падіння настроїв на ринку 5 червня відбулося, ймовірно, після того, як Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позов проти Binance, її американського підрозділу та генерального директора Чанпена Чжао.

Що таке індекс жадібності та страху

Індекс жадібності та страху – інструмент, що вимірює настрої учасників ринку щодо біткоїна.

Він працює на основі сукупності показників, таких як волатильність цін, імпульс, обсяг торгів, з даними із соціальних мереж і трендів Google, щоб сформувати загальну картину емоцій інвесторів щодо біткоїна та криптовалютного ринку загалом для оцінки настроїв на ринку.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

SEC проти Binance

Комісія з цінних паперів та бірж США 5 червня подала позов до суду проти Binance, її голови Чанпена Чжао, стверджуючи, що біржа незаконно пропонувала американським інвесторам послуги з торгівлі цінними паперами на своїх платформах Binance.com та Binance.US. SEC стверджує, що торговий майданчик проводив незареєстровані розміщення та продаж власних активів, а також програми отримання прибутку та інвестиційних схем.

У Binance, коментуючи ситуацію, заявили, що активи користувачів на платформі Binance.US перебувають у безпеці та захищеності.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024