У мережі Біткоїна падають комісії

У мережі Біткоїна падають комісії

Якщо на початку травня середня комісія підскочила до рівня $4,9 і продовжувала зростати, то зараз вона опустилася до $3,33.

Середня комісія в мережі Біткоїна знизилася до $3,33. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

«Середня сплачена комісія в мережі Біткоїна (семиденна ковзна середня) досягла місячного мінімуму в $3,33. Попередній місячний мінімум у $3,35 спостерігався 15 червня 2023 року», – сказано в повідомленні.

Зростання комісій через Ordinals

Різке зростання комісій у мережі Біткоїна було зафіксовано на початку травня у зв'язку з підвищеним попитом на простір блоку, викликаним записами Ordinals і токенами BRC-20.

Крім зростання комісій також було зафіксовано перевантаження мемпулу – транзакції з мінімальними комісіями не додавалися до блоків. Ситуація почала виправлятися ближче до середини травня.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання середнього обсягу транзакцій

Тим часом середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг максимуму за останній місяць – 1,1 BTC на годину.

Це відбувається через те, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) розпочала судові розгляди з двома великими біржами: Binance та Coinbase. На тлі протистояння інвестори активно виводять свої активи на холодні гаманці чи інші платформи.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023