У мережі Біткоїна падають комісії

У мережі Біткоїна падають комісії

Якщо на початку травня середня комісія підскочила до рівня $4,9 і продовжувала зростати, то зараз вона опустилася до $3,33.

Середня комісія в мережі Біткоїна знизилася до $3,33. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

«Середня сплачена комісія в мережі Біткоїна (семиденна ковзна середня) досягла місячного мінімуму в $3,33. Попередній місячний мінімум у $3,35 спостерігався 15 червня 2023 року», – сказано в повідомленні.

Зростання комісій через Ordinals

Різке зростання комісій у мережі Біткоїна було зафіксовано на початку травня у зв'язку з підвищеним попитом на простір блоку, викликаним записами Ordinals і токенами BRC-20.

Крім зростання комісій також було зафіксовано перевантаження мемпулу – транзакції з мінімальними комісіями не додавалися до блоків. Ситуація почала виправлятися ближче до середини травня.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання середнього обсягу транзакцій

Тим часом середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг максимуму за останній місяць – 1,1 BTC на годину.

Це відбувається через те, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) розпочала судові розгляди з двома великими біржами: Binance та Coinbase. На тлі протистояння інвестори активно виводять свої активи на холодні гаманці чи інші платформи.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024