Середній обсяг біткоїн-транзакцій зростає

Середній обсяг біткоїн-транзакцій зростає

Середні та великі BTC-власники відіграють активнішу роль на цьому етапі.

Середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг максимуму за останній місяць – 1,1 BTC за годину. Про це свідчать дані Glassnode.

Цей показник повернувся до зростання з середини травня. Атака Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) на біржі Binance та Coinbase лише пришвидшила цю тенденцію, адже частина великих клієнтів вивела кошти у холодне зберігання чи на інші платформи.

Середній обсяг біткоїн-транзакцій зростає
Середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.

Зростання обсягу переказів та активності у мережі може мати різноспрямований вплив на динаміку курсу та ринку Біткоїна загалом. Проте це свідчить про суттєві зміни у сегменті централізованих бірж із послабленням позицій традиційних лідерів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Частка пропозиції біткоїнів у прибутку

Через корекцію курсу, що була викликана позовами SEC та високими процентними ставками, процент пропозиції біткоїнів, що генерує нереалізований прибуток для своїх власників, дещо знизився і становить наразі 61,3%.

Проте довгострокові власники, а також ті інвестори, які придбали монети наприкінці 2022 року, все ще мають міцні фінансові позиції. Цього тижня будуть оприлюднені дані зі споживчої інфляції у США та нові процентні ставки від Федеральної резервної системи, що можуть безпосередньо вплинути на динаміку ринку.

Зміна структури пропозиції BTC

Частка біткоїнів, що припадає на американські біржі, впала до мінімуму за останні шість років і наразі становить 46%. Загальний баланс біткоїнів на біржах упав до мінімуму за останній місяць і становить 2,3 млн монет.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023