Середній обсяг біткоїн-транзакцій зростає

Середній обсяг біткоїн-транзакцій зростає

Середні та великі BTC-власники відіграють активнішу роль на цьому етапі.

Середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг максимуму за останній місяць – 1,1 BTC за годину. Про це свідчать дані Glassnode.

Цей показник повернувся до зростання з середини травня. Атака Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) на біржі Binance та Coinbase лише пришвидшила цю тенденцію, адже частина великих клієнтів вивела кошти у холодне зберігання чи на інші платформи.

Середній обсяг біткоїн-транзакцій зростає
Середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.

Зростання обсягу переказів та активності у мережі може мати різноспрямований вплив на динаміку курсу та ринку Біткоїна загалом. Проте це свідчить про суттєві зміни у сегменті централізованих бірж із послабленням позицій традиційних лідерів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Частка пропозиції біткоїнів у прибутку

Через корекцію курсу, що була викликана позовами SEC та високими процентними ставками, процент пропозиції біткоїнів, що генерує нереалізований прибуток для своїх власників, дещо знизився і становить наразі 61,3%.

Проте довгострокові власники, а також ті інвестори, які придбали монети наприкінці 2022 року, все ще мають міцні фінансові позиції. Цього тижня будуть оприлюднені дані зі споживчої інфляції у США та нові процентні ставки від Федеральної резервної системи, що можуть безпосередньо вплинути на динаміку ринку.

Зміна структури пропозиції BTC

Частка біткоїнів, що припадає на американські біржі, впала до мінімуму за останні шість років і наразі становить 46%. Загальний баланс біткоїнів на біржах упав до мінімуму за останній місяць і становить 2,3 млн монет.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024