У президенти США балотуються два лояльних до Біткоїна кандидати

У президенти США балотуються два лояльних до Біткоїна кандидати

Роберт Кеннеді-молодший та Рон ДеСантіс пообіцяли захист майнерам і Біткоїну.

Для участі у президентських виборах у США, які відбудуться 5 листопада 2024 року, вже зареєстровано понад 10 кандидатів. Серед них варто відзначити демократа Роберта Кеннеді-молодшого та республіканця Рона ДеСантіса – обидва лояльні до Біткоїна.

Зокрема, губернатор Флориди Рон ДеСантіс на заході Twitter Spaces заявив, що «захистить Біткоїн» у разі обрання його президентом США.

«Думаю, що люди повинні мати можливість використовувати біткоїн. Як президент я захищатиму подібні речі», – наголосив політик.

Його опонент Роберт Кеннеді-молодший також пообіцяв захист майнерам і Біткоїн-ентузіастам у разі перемоги на майбутніх виборах. Виступаючи на Bitcoin 2023, кандидат на пост глави держави наголосив, що всі громадяни США зможуть на законних підставах користуватися BTC. Він пообіцяв недоторканне право на зберігання та використання біткоїна, а також назвав його сучасним інструментом, який дозволяє протистояти корпоративній та державній експансії.

Політика регуляторів у США

Регулювання Біткоїн-індустрії у США досить складне та неоднозначне. З одного боку, влада прагне підтримувати інновації, з іншого – вона має забезпечувати захист інвесторів і загальну економічну безпеку. Ситуація особливо ускладнюється тим, що Біткоїн перетворює традиційне розуміння грошей та цінності, що породжує низку нових правових та етичних питань.

На національному рівні Федеральна резервна система та Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) висловлюються на користь додаткового регулювання Біткоїн-індустрії. Вони вважають, що це допоможе збільшити прозорість, посилити боротьбу із шахрайством та зміцнити довіру інвесторів. Проте є й інша думка: багато прихильників Біткоїна побоюються, що надмірне регулювання може придушити інновації та перешкоджати розвитку цієї перспективної галузі.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Наслідок тиску регуляторів

Компанія Bittrex Inc надіслала заяву про банкрутство через три тижні після того, як влада США звинуватила її в несанкціонованій діяльності як біржі. У компанії запевнили клієнтів, що це не вплине на її роботу за межами США.

Через тиск регуляторів оператор платіжного Lightning Network-застосунку Strike переносить свою штаб-квартиру із Чикаго, США, до Сальвадору. Таким чином компанія вирішила уникнути наростального тиску з боку американської влади.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023