Кити за добу переказали BTC на $900 млн

Кити за добу переказали BTC на $900 млн

Аналітики помітили значний рух біткоїнів із чотирьох невідомих адрес.

У четвер, 25 травня, у мережі Біткоїна відбулося кілька великих транзакцій на загальну суму 34 004 BTC, у грошовому еквіваленті $891,6 млн. Відповідні дані надав аналітичний сервіс Whale Alert.

Кити за добу переказали BTC на $900 млн
Транзакції у мережі Біткоїна. Джерело: Whale Alert

Зокрема, три великі транзакції здійснили між собою невідомі адреси і в одному випадку засвітилася біржа Coinbase – хтось завів на торговий майданчик 1842 біткоїни ($48,6 млн).

Ймовірні причини

Ціновий торговельний діапазон біткоїна за останні сім днів знизився до 3,4%. Такий рівень відповідає одному з локальних мінімумів за останні три роки. Схожі значення спостерігалися також у січні 2023 року й у липні 2020 року. Таким чином, зараз на ринку є консолідація з максимальною ціновою стабільністю. На думку аналітиків, такі періоди не бувають тривалими, тому найближчим часом можемо спостерігати значні курсові коливання.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Скільки китів у мережі Біткоїна

Станом на 16 травня у мережі Біткоїна 2029 адрес містять 1000 BTC або більше, що відповідає класифікації китів від аналітичного порталу Glassnode.

Свого максимуму кількість китових адрес досягла в лютому 2021 року, незадовго до локального піка квітня того ж року. З того часу сформувався тренд зі зниження великих адрес через перерозподіл біткоїнів на користь невеликих власників.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024