Кити за добу переказали BTC на $900 млн

Кити за добу переказали BTC на $900 млн

Аналітики помітили значний рух біткоїнів із чотирьох невідомих адрес.

У четвер, 25 травня, у мережі Біткоїна відбулося кілька великих транзакцій на загальну суму 34 004 BTC, у грошовому еквіваленті $891,6 млн. Відповідні дані надав аналітичний сервіс Whale Alert.

Кити за добу переказали BTC на $900 млн
Транзакції у мережі Біткоїна. Джерело: Whale Alert

Зокрема, три великі транзакції здійснили між собою невідомі адреси і в одному випадку засвітилася біржа Coinbase – хтось завів на торговий майданчик 1842 біткоїни ($48,6 млн).

Ймовірні причини

Ціновий торговельний діапазон біткоїна за останні сім днів знизився до 3,4%. Такий рівень відповідає одному з локальних мінімумів за останні три роки. Схожі значення спостерігалися також у січні 2023 року й у липні 2020 року. Таким чином, зараз на ринку є консолідація з максимальною ціновою стабільністю. На думку аналітиків, такі періоди не бувають тривалими, тому найближчим часом можемо спостерігати значні курсові коливання.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Скільки китів у мережі Біткоїна

Станом на 16 травня у мережі Біткоїна 2029 адрес містять 1000 BTC або більше, що відповідає класифікації китів від аналітичного порталу Glassnode.

Свого максимуму кількість китових адрес досягла в лютому 2021 року, незадовго до локального піка квітня того ж року. З того часу сформувався тренд зі зниження великих адрес через перерозподіл біткоїнів на користь невеликих власників.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023