Кити за добу переказали BTC на $900 млн

Кити за добу переказали BTC на $900 млн

Аналітики помітили значний рух біткоїнів із чотирьох невідомих адрес.

У четвер, 25 травня, у мережі Біткоїна відбулося кілька великих транзакцій на загальну суму 34 004 BTC, у грошовому еквіваленті $891,6 млн. Відповідні дані надав аналітичний сервіс Whale Alert.

Кити за добу переказали BTC на $900 млн
Транзакції у мережі Біткоїна. Джерело: Whale Alert

Зокрема, три великі транзакції здійснили між собою невідомі адреси і в одному випадку засвітилася біржа Coinbase – хтось завів на торговий майданчик 1842 біткоїни ($48,6 млн).

Ймовірні причини

Ціновий торговельний діапазон біткоїна за останні сім днів знизився до 3,4%. Такий рівень відповідає одному з локальних мінімумів за останні три роки. Схожі значення спостерігалися також у січні 2023 року й у липні 2020 року. Таким чином, зараз на ринку є консолідація з максимальною ціновою стабільністю. На думку аналітиків, такі періоди не бувають тривалими, тому найближчим часом можемо спостерігати значні курсові коливання.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Скільки китів у мережі Біткоїна

Станом на 16 травня у мережі Біткоїна 2029 адрес містять 1000 BTC або більше, що відповідає класифікації китів від аналітичного порталу Glassnode.

Свого максимуму кількість китових адрес досягла в лютому 2021 року, незадовго до локального піка квітня того ж року. З того часу сформувався тренд зі зниження великих адрес через перерозподіл біткоїнів на користь невеликих власників.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023