Біткоїн все більше опановує волатильність

Біткоїн все більше опановує волатильність

Цінові коливання цифрового активу значно знизилися останніми днями.

Ціновий торговельний діапазон біткоїна за останні сім днів знизився до 3,4%. Про це свідчать дані Glassnode.

Такий рівень відповідає одному з локальних мінімумів за останні три роки. Схожі значення спостерігалися також у січні 2023 року та липні 2020 року. Таким чином, зараз на ринку консолідація з максимальною ціновою стабільністю.

Біткоїн все більше опановує волатильність
Цінові коливання біткоїна. Джерело: Glassnode.

Проте історичні дані свідчать про те, що такі періоди зазвичай не бувають занадто тривалими. Тож більшість аналітиків прогнозують значні курсові коливання (або у бік зростання, або у бік зниження) вже найближчими тижнями.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Частка монет у прибутку

Частка сукупної пропозиції біткоїнів, що генерує прибуток для своїх власників знизилася до мінімуму за останній місяць і наразі становить 63,8%. Це сталося внаслідок значних докупівель активу учасниками ринку при наближенні BTC до $30 000.

Але поточна ситуація є цілком стабільною, адже переважна більшість власників монет мають стабільний фінансовий стан. Для порівняння: під час глибокої фази ведмежого ринку менш ніж 50% монет дозволяли отримати нереалізований прибуток для власників.

Динаміка курсу біткоїна

Минулого тижня біткоїн продемонстрував помірне зростання у 2,3% за сім днів. Загалом останнім часом спостерігається бокова корекція ціни активу у межах $25 000-30 000. Від початку року біткоїн зріс на 62%, що значно більше за традиційні фінансові активи.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024