У мережі Біткоїна понад 2000 китів

У мережі Біткоїна понад 2000 китів

Кількість великих адрес останнім часом стабілізувалася.

Станом на сьогодні у мережі Біткоїна 2029 адрес мають баланс у 1000 BTC або більше, що відповідає класифікації китів від Glassnode. Про це свідчать дані LookIntoBitcoin.

Свого максимуму кількість китових адрес досягла у лютому 2021 року незадовго до локального піка квітня того ж року. З того часу сформувався тренд щодо зниження великих адрес через перерозподіл біткоїнів на користь невеликих власників внаслідок ширшого використання BTC як засобу платежу.

У мережі Біткоїна понад 2000 китів
Кількість адрес із балансом у понад 1000 BTC. Джерело: LookIntoBitcoin.

Проте останніми місяцями падіння цього показника припинилося і загальна кількість адрес стабілізувалася вище 2000. Кити зазвичай вдало прогнозують локальне дно циклу і нарощують свої резерви у такі періоди.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка менших адрес

13 травня кількість адрес із балансом у 1 BTC та більше вперше в історії досягла 1 млн, що свідчить про високу популярність біткоїна серед середніх власників коїнів. Аналогічно зростає кількість адрес із балансом у 0,1+ BTC та 0,01+ BTC: до 4,4 млн та 12 млн відповідно.

Акумулювання монет цими групами біткоїнерів посилилося під час ведмежого ринку минулого року. Хоча кількість адрес не відповідає кількості власників монет, популярність біткоїна помітно зростає у всіх регіонах світу.

Активність китів

Минулого тижня, коли біткоїн досяг місячного мінімуму (нижче $27 000), кити перевели BTC майже на $1 млрд протягом доби. Ймовірно, вони «купують на падінні» в очікуванні стрімкого відновлення курсу біткоїна на фоні поліпшення регуляторного середовища та пом’якшення грошово-кредитної політики, що очікується вже незабаром.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023