У мережі Біткоїна понад 2000 китів

У мережі Біткоїна понад 2000 китів

Кількість великих адрес останнім часом стабілізувалася.

Станом на сьогодні у мережі Біткоїна 2029 адрес мають баланс у 1000 BTC або більше, що відповідає класифікації китів від Glassnode. Про це свідчать дані LookIntoBitcoin.

Свого максимуму кількість китових адрес досягла у лютому 2021 року незадовго до локального піка квітня того ж року. З того часу сформувався тренд щодо зниження великих адрес через перерозподіл біткоїнів на користь невеликих власників внаслідок ширшого використання BTC як засобу платежу.

У мережі Біткоїна понад 2000 китів
Кількість адрес із балансом у понад 1000 BTC. Джерело: LookIntoBitcoin.

Проте останніми місяцями падіння цього показника припинилося і загальна кількість адрес стабілізувалася вище 2000. Кити зазвичай вдало прогнозують локальне дно циклу і нарощують свої резерви у такі періоди.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка менших адрес

13 травня кількість адрес із балансом у 1 BTC та більше вперше в історії досягла 1 млн, що свідчить про високу популярність біткоїна серед середніх власників коїнів. Аналогічно зростає кількість адрес із балансом у 0,1+ BTC та 0,01+ BTC: до 4,4 млн та 12 млн відповідно.

Акумулювання монет цими групами біткоїнерів посилилося під час ведмежого ринку минулого року. Хоча кількість адрес не відповідає кількості власників монет, популярність біткоїна помітно зростає у всіх регіонах світу.

Активність китів

Минулого тижня, коли біткоїн досяг місячного мінімуму (нижче $27 000), кити перевели BTC майже на $1 млрд протягом доби. Ймовірно, вони «купують на падінні» в очікуванні стрімкого відновлення курсу біткоїна на фоні поліпшення регуляторного середовища та пом’якшення грошово-кредитної політики, що очікується вже незабаром.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023