Кити за день здійснили транзакцій майже на $1 млрд

Кити за день здійснили транзакцій майже на $1 млрд

Частина транзакцій – виведення коштів з бірж Binance та Coinbase на невідомі гаманці.

У п'ятницю, 12 травня, в мережі Біткоїна пройшли 11 транзакцій на загальну суму 36 524 BTC (понад $977 млн). Відповідні дані надав аналітичний сервіс Whale Alert.

У більшості транзакцій фігурували невідомі адреси, у чотирьох випадках було зафіксовано виведення BTC з бірж Binance (три транзакції на 2865 біткоїнів – близько $76 млн) та Coinbase (одна транзакція на 2028 біткоїнів – близько $53 млн).

Кити за день здійснили транзакцій майже на $1 млрд
Транзакції у мережі Біткоїна. Джерело: Whale Alert

Можливі причини

Курс біткоїна минулого тижня спускався нижче $27 000. BTC коригувався на тлі регуляторної невизначеності та планів деяких компаній залишити юрисдикцію США.

У п'ятницю було зафіксовано місячний мінімум, що збігся з великим рухом монет у мережі. Можна припустити, що кити вирішили скористатися ситуацією та закупитись «на падінні».

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів

Останнім часом у мережі Біткоїна активізувалися китові адреси, причому деякі з них залишалися неактивними протягом багатьох років. Наприклад, наприкінці квітня прокинулася BTC-адреса, яка не здійснювала транзакції 12 років.

Згідно з даними блокчейну, адреса, що містить 1000 BTC, здійснила чотири транзакції по 100 BTC кожна на інший невідомий гаманець.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023