Кити за день здійснили транзакцій майже на $1 млрд

Кити за день здійснили транзакцій майже на $1 млрд

Частина транзакцій – виведення коштів з бірж Binance та Coinbase на невідомі гаманці.

У п'ятницю, 12 травня, в мережі Біткоїна пройшли 11 транзакцій на загальну суму 36 524 BTC (понад $977 млн). Відповідні дані надав аналітичний сервіс Whale Alert.

У більшості транзакцій фігурували невідомі адреси, у чотирьох випадках було зафіксовано виведення BTC з бірж Binance (три транзакції на 2865 біткоїнів – близько $76 млн) та Coinbase (одна транзакція на 2028 біткоїнів – близько $53 млн).

Кити за день здійснили транзакцій майже на $1 млрд
Транзакції у мережі Біткоїна. Джерело: Whale Alert

Можливі причини

Курс біткоїна минулого тижня спускався нижче $27 000. BTC коригувався на тлі регуляторної невизначеності та планів деяких компаній залишити юрисдикцію США.

У п'ятницю було зафіксовано місячний мінімум, що збігся з великим рухом монет у мережі. Можна припустити, що кити вирішили скористатися ситуацією та закупитись «на падінні».

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів

Останнім часом у мережі Біткоїна активізувалися китові адреси, причому деякі з них залишалися неактивними протягом багатьох років. Наприклад, наприкінці квітня прокинулася BTC-адреса, яка не здійснювала транзакції 12 років.

Згідно з даними блокчейну, адреса, що містить 1000 BTC, здійснила чотири транзакції по 100 BTC кожна на інший невідомий гаманець.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024