Marathon Digital збере розробникам Bitcoin Core $1 млн

Marathon Digital збере розробникам Bitcoin Core $1 млн

Зібрані кошти підуть на фінансування грантів і програм, щоб забезпечити роботу протоколу Біткоїна.

Американський майнінговий гігант Marathon Digital Holdings і компанія Brink оголосили про початок збору пожертв для підтримки розробників Bitcoin Core у розмірі $1 млн. Про це заявив генеральний директор Marathon Фред Тіль, передає CoinDesk.

Зібрані кошти підуть на фінансування грантів і програм, які потім виділяються розробникам Bitcoin Core. Саме вони підтримують та поліпшують роботу блокчейну – децентралізованого проєкту з відкритим вихідним кодом, який повністю залежить від таких добровільних пожертвувань.

Marathon подвоїв пожертвування, спрямовані Brink, за принципом «два до одного» протягом усієї конференції Bitcoin 2023. Сумарно компанія виділить $500 000. Потім Marathon зрівняє пожертвування «один до одного» до кінця року на загальну суму до $1 млн.

Раніше цього року були побоювання, що ситуація з фінансуванням Bitcoin Core впаде через спад на ринку, проте рішучість Marathon показує готовність компанії підтримувати розробників.

«Ми вважаємо, що дуже важливо, аби цим розробникам платили. Вони сплачують із власної кишені, і єдиний спосіб отримати фінансування – це гранти, подібні до Brink», – сказав генеральний директор Marathon Фред Тіль.

Розробники Bitcoin Core проти Ordinals та BRC-20

Відомий розробник Bitcoin Core Люк Дашр звернувся із закликом до Біткоїн-спільноти відмовитися від записів Ordinals та мем-токенів BRC-20. Він наголосив, що через них страждає мемпул Біткоїна, який останнім часом залишається перевантаженим. Біткоїн-розробник упевнений, що проблему можна вирішити без внесення великих змін до протоколу.

Bitcoin Core має велике значення для підтримки безпеки та стабільності мережі Біткоїна. Цей програмний продукт забезпечує процес верифікації та запису всіх транзакцій, що відбуваються в мережі, забезпечуючи їхню транспарентність і надійність. Bitcoin Core також пропонує функціонал для майнінгу, тим самим підтримуючи децентралізацію та стійкість мережі. Він продовжує розвиватися й адаптуватися до мінливих вимог та умов завдяки постійній роботі спільноти розробників по всьому світу.

Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Збереження вашого біткоїн-гаманця має вирішальне значення для власного сувереніт...
Ігор Королишин 19 жовтня 2022

Переслідування Marathon Digital

Тим часом зазначимо, що компанія Marathon Digital отримала повістку до суду від Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), пов'язану з розслідуванням її роботи в Монтані.

В офіційних роз'ясненнях компанії значиться, що вона випустила 6 млн акцій у рамках обмеженого продажу і що цей випуск підпадає під винятки закону про цінні папери. Є ймовірність, що повістка передує повноцінному позову.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023