Багами посилюють регулювання цифрових активів

Багами посилюють регулювання цифрових активів

Місцевий регулятор заявив про посилення нагляду в індустрії внаслідок банкрутства біржі FTX.

Комісія з цінних паперів Багамських островів (SCB) заявила про посилення нагляду за біткоїном та криптовалютами. На такі заходи регулятор був змушений піти через критику спільноти, спричинену крахом біржі FTX.

Відомство розробило новий законопроєкт «Про цифрові активи та зареєстровані біржі». Документ містить розширене визначення для бізнесу, що працює в цій індустрії, посилення вимог до емітентів стейблкоїнів. Окремим пунктом регулятор заборонив випуск та обіг на території островів будь-яких алгоритмічних стейблкоїнів.

«Поправки посилять механізми захисту, закріплять нові вимоги до розкриття інформації та звітності, особливі зобов'язання щодо реєстрації та постійний нагляд над операторами у просторі цифрових активів», – заявили представники SCB.

Згідно з повідомленням, консультації щодо нового законопроєкту триватимуть до 31 травня, а до кінця другого кварталу документ має набути чинності.

Наслідки банкрутства FTX

Одна з найбільших централізованих бірж FTX збанкрутувала у листопаді 2022 року. Це призвело до падіння курсу BTC та затяжного зниження балансу біткоїнів на торгових майданчиках. У результаті кількість монет на біржах впала до 932 000 BTC.

Однак із початку цього року тренд змінився, особливо після перевищення ціни реалізації у січні. У середині квітня обсяг біткоїнів на біржах вперше в цьому році досяг 1 млн монет.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Регулювання Біткоїн-індустрії на Сейшелах

Влада Сейшелів, ще однієї острівної держави, взялася за розроблення вимог для реєстрації та ліцензування компаній, що працюють із цифровими активами.

Зокрема, уряд почав напрацьовувати правову базу, яка дозволить контролювати діяльність таких компаній, а також забезпечить захист для інвесторів.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023