Сейшели вирішили врегулювати Біткоїн-індустрію

Сейшели вирішили врегулювати Біткоїн-індустрію

Рішення було ухвалено урядом після оцінки державних ризиків.

Уряд Сейшельських Островів розробляє вимоги для реєстрації та ліцензування компаній, що працюють з біткоїном та криптовалютами. Про це заявив міністр фінансів держави Наадір Хассан.

Виступаючи на засіданні Національної Асамблеї 4 квітня, він зазначив, що урядом вже розпочато роботу над розробкою правової бази, яка допоможе місцевим органам влади краще контролювати криптовалютну та біткоїн-діяльність та забезпечити захист громадськості.

Чому Сейшели хочуть регулювати цифрові валюти

Напередодні Управління з фінансових послуг (FSA) опублікувало звіт про національну оцінку ризиків, який свідчить про те, що на Сейшельських островах зростає кількість скарг на діяльність з використанням криптовалют.

«Як і будь-яка форма оплати, цифрова валюта також може бути використана для фінансування незаконної діяльності, наприклад, відмивання грошей. Важливо зазначити, що криптовалюта не визнається центральним банком Сейшельських островів як законний платіжний засіб. Будь-які особи, які торгують нею, роблять це на свій страх і ризик», – додав міністр фінансів.

Хассан розповів, що у 2018 році державою було зареєстровано 28 скарг, серед яких п'ять стосувалися діяльності з використанням цифрових активів, а у 2021 році – 27 скарг, з яких вже 23 стосувалися біткоїна та криптовалют.

Тепер у новій нормативній базі будуть вказані вимоги для реєстрації та ліцензування компаній, що працюють з цифровими активами.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання біткоїна у ЦАР

Нещодавно президент Центральноафриканської республіки Фостен-Арканж Туадера погодився внести зміни до закону про Біткоїн. Згідно з новими положеннями BTC більше не буде законним платіжним засобом в країні.

Після затвердження цього рішення, єдиною країною де біткоїн залишатиметься офіційним платіжним засобом, буде Сальвадор.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023