Сейшели вирішили врегулювати Біткоїн-індустрію

Сейшели вирішили врегулювати Біткоїн-індустрію

Рішення було ухвалено урядом після оцінки державних ризиків.

Уряд Сейшельських Островів розробляє вимоги для реєстрації та ліцензування компаній, що працюють з біткоїном та криптовалютами. Про це заявив міністр фінансів держави Наадір Хассан.

Виступаючи на засіданні Національної Асамблеї 4 квітня, він зазначив, що урядом вже розпочато роботу над розробкою правової бази, яка допоможе місцевим органам влади краще контролювати криптовалютну та біткоїн-діяльність та забезпечити захист громадськості.

Чому Сейшели хочуть регулювати цифрові валюти

Напередодні Управління з фінансових послуг (FSA) опублікувало звіт про національну оцінку ризиків, який свідчить про те, що на Сейшельських островах зростає кількість скарг на діяльність з використанням криптовалют.

«Як і будь-яка форма оплати, цифрова валюта також може бути використана для фінансування незаконної діяльності, наприклад, відмивання грошей. Важливо зазначити, що криптовалюта не визнається центральним банком Сейшельських островів як законний платіжний засіб. Будь-які особи, які торгують нею, роблять це на свій страх і ризик», – додав міністр фінансів.

Хассан розповів, що у 2018 році державою було зареєстровано 28 скарг, серед яких п'ять стосувалися діяльності з використанням цифрових активів, а у 2021 році – 27 скарг, з яких вже 23 стосувалися біткоїна та криптовалют.

Тепер у новій нормативній базі будуть вказані вимоги для реєстрації та ліцензування компаній, що працюють з цифровими активами.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання біткоїна у ЦАР

Нещодавно президент Центральноафриканської республіки Фостен-Арканж Туадера погодився внести зміни до закону про Біткоїн. Згідно з новими положеннями BTC більше не буде законним платіжним засобом в країні.

Після затвердження цього рішення, єдиною країною де біткоїн залишатиметься офіційним платіжним засобом, буде Сальвадор.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023