Coinbase вирішила судитися із SEC

Coinbase вирішила судитися із SEC

Біржа просить американського регулятора конкретизувати правила регулювання Біткоїн-індустрії.

Біржа Coinbase у понеділок, 24 квітня, подала позов проти Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), вимагаючи дати чітку відповідь на надіслану раніше петицію щодо регулювання ринку біткоїна та криптовалют. Про це пише CNBC.

Ще 2022 року біржа створила та направила до SEC петицію з проханням «конкретизувати та прийняти правила регулювання криптоіндустрії в США». Тим часом регулятор не тільки не дав публічної відповіді, а й посилив тиск на компанії, що працюють з біткоїнами, включаючи саму Coinbase.

«Зважаючи на публічні заяви та правозастосовну діяльність у криптоіндустрії, здається, що SEC вже вирішила відхилити нашу петицію. Але вони ще не повідомили про це громадськість. Таким чином, позов, який подала Coinbase, просто прохає суд попросити SEC поділитися своїм рішенням», – прокоментував ситуацію юрист Coinbase Пол Грюел.

Coinbase може змінити США на Велику Британію

Біржа Coinbase не виключає, що може згорнути роботу в США через агресивну регуляторну позицію американської влади. Судячи з коментарів CEO компанії Браяна Армстронга, головний офіс може перебратися до Великої Британії. За його словами, саме ця країна є другим за величиною ринком Coinbase у світі за доходами. До того ж у британському офісі працює близько 300 співробітників, а у 2018 році вона отримала ліцензію провайдера електронних грошей.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Диверсифікація ринків

Щоб обійти численні обмеження американських регуляторів, Coinbase у березні ухвалила рішення про відкриття нового торгового майданчика за межами США. І тому біржа активно веде переговори з інституційними інвесторами.

Передбачається, що альтернативний майданчик Coinbase зосередиться на обслуговуванні глобальних клієнтів.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023