Coinbase вирішила судитися із SEC

Coinbase вирішила судитися із SEC

Біржа просить американського регулятора конкретизувати правила регулювання Біткоїн-індустрії.

Біржа Coinbase у понеділок, 24 квітня, подала позов проти Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), вимагаючи дати чітку відповідь на надіслану раніше петицію щодо регулювання ринку біткоїна та криптовалют. Про це пише CNBC.

Ще 2022 року біржа створила та направила до SEC петицію з проханням «конкретизувати та прийняти правила регулювання криптоіндустрії в США». Тим часом регулятор не тільки не дав публічної відповіді, а й посилив тиск на компанії, що працюють з біткоїнами, включаючи саму Coinbase.

«Зважаючи на публічні заяви та правозастосовну діяльність у криптоіндустрії, здається, що SEC вже вирішила відхилити нашу петицію. Але вони ще не повідомили про це громадськість. Таким чином, позов, який подала Coinbase, просто прохає суд попросити SEC поділитися своїм рішенням», – прокоментував ситуацію юрист Coinbase Пол Грюел.

Coinbase може змінити США на Велику Британію

Біржа Coinbase не виключає, що може згорнути роботу в США через агресивну регуляторну позицію американської влади. Судячи з коментарів CEO компанії Браяна Армстронга, головний офіс може перебратися до Великої Британії. За його словами, саме ця країна є другим за величиною ринком Coinbase у світі за доходами. До того ж у британському офісі працює близько 300 співробітників, а у 2018 році вона отримала ліцензію провайдера електронних грошей.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Диверсифікація ринків

Щоб обійти численні обмеження американських регуляторів, Coinbase у березні ухвалила рішення про відкриття нового торгового майданчика за межами США. І тому біржа активно веде переговори з інституційними інвесторами.

Передбачається, що альтернативний майданчик Coinbase зосередиться на обслуговуванні глобальних клієнтів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024