Coinbase може зупинити діяльність в США

Coinbase може зупинити діяльність в США

На це рішення вплинула регуляторна позиція Сполучених Штатів щодо Біткоїна.

Біржа Coinbase може зупинити діяльність в США через агресивну регуляторну позицію щодо Біткоїна. Про це розказав CEO компанії Браян Армстронг.

«Якщо пройде кілька років, і ми не побачимо регуляторної ясності в США, нам, можливо, доведеться розглянути можливість інвестувати більше в інші регіони світу», – сказав Армстронг, відповідаючи на запитання на фінтех-конференції у Лондоні.

Армстронг також додав, що Велика Британія є другим за величиною ринком Coinbase у світі за доходами. Наразі у британському офісі Coinbase працює близько 300 співробітників, а у 2018 році вона отримала ліцензію провайдера електронних грошей від Управління з фінансового регулювання та нагляду.

Coinbase проти регуляторів США

Нещодавно американські регулятори наклали штраф у розмірі $100 млн на компанію через високий ризик незаконної діяльності. Coinbase повідомила про можливі звинувачення в порушенні законодавства з боку Комісії з цінних паперів та бірж.

У блозі компанія висловила своє занепокоєння щодо того, що регуляторна невизначеність може поставити під загрозу близько 1 млн технологічних робочих місць у США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Закордонні справи Coinbase

У березні повідомлялося, що Coinbase веде переговори з інвесторами та іншими зацікавленими сторонами про потенційний запуск закордонної біржі.

Альтернативна платформа має намір сконцентруватись на обслуговуванні своїх клієнтів по всьому світу, що дозволить їй уникнути обмежень, які встановлені американськими регуляторами.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023