Coinbase може зупинити діяльність в США

Coinbase може зупинити діяльність в США

На це рішення вплинула регуляторна позиція Сполучених Штатів щодо Біткоїна.

Біржа Coinbase може зупинити діяльність в США через агресивну регуляторну позицію щодо Біткоїна. Про це розказав CEO компанії Браян Армстронг.

«Якщо пройде кілька років, і ми не побачимо регуляторної ясності в США, нам, можливо, доведеться розглянути можливість інвестувати більше в інші регіони світу», – сказав Армстронг, відповідаючи на запитання на фінтех-конференції у Лондоні.

Армстронг також додав, що Велика Британія є другим за величиною ринком Coinbase у світі за доходами. Наразі у британському офісі Coinbase працює близько 300 співробітників, а у 2018 році вона отримала ліцензію провайдера електронних грошей від Управління з фінансового регулювання та нагляду.

Coinbase проти регуляторів США

Нещодавно американські регулятори наклали штраф у розмірі $100 млн на компанію через високий ризик незаконної діяльності. Coinbase повідомила про можливі звинувачення в порушенні законодавства з боку Комісії з цінних паперів та бірж.

У блозі компанія висловила своє занепокоєння щодо того, що регуляторна невизначеність може поставити під загрозу близько 1 млн технологічних робочих місць у США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Закордонні справи Coinbase

У березні повідомлялося, що Coinbase веде переговори з інвесторами та іншими зацікавленими сторонами про потенційний запуск закордонної біржі.

Альтернативна платформа має намір сконцентруватись на обслуговуванні своїх клієнтів по всьому світу, що дозволить їй уникнути обмежень, які встановлені американськими регуляторами.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024