Coinbase може зупинити діяльність в США

Coinbase може зупинити діяльність в США

На це рішення вплинула регуляторна позиція Сполучених Штатів щодо Біткоїна.

Біржа Coinbase може зупинити діяльність в США через агресивну регуляторну позицію щодо Біткоїна. Про це розказав CEO компанії Браян Армстронг.

«Якщо пройде кілька років, і ми не побачимо регуляторної ясності в США, нам, можливо, доведеться розглянути можливість інвестувати більше в інші регіони світу», – сказав Армстронг, відповідаючи на запитання на фінтех-конференції у Лондоні.

Армстронг також додав, що Велика Британія є другим за величиною ринком Coinbase у світі за доходами. Наразі у британському офісі Coinbase працює близько 300 співробітників, а у 2018 році вона отримала ліцензію провайдера електронних грошей від Управління з фінансового регулювання та нагляду.

Coinbase проти регуляторів США

Нещодавно американські регулятори наклали штраф у розмірі $100 млн на компанію через високий ризик незаконної діяльності. Coinbase повідомила про можливі звинувачення в порушенні законодавства з боку Комісії з цінних паперів та бірж.

У блозі компанія висловила своє занепокоєння щодо того, що регуляторна невизначеність може поставити під загрозу близько 1 млн технологічних робочих місць у США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Закордонні справи Coinbase

У березні повідомлялося, що Coinbase веде переговори з інвесторами та іншими зацікавленими сторонами про потенційний запуск закордонної біржі.

Альтернативна платформа має намір сконцентруватись на обслуговуванні своїх клієнтів по всьому світу, що дозволить їй уникнути обмежень, які встановлені американськими регуляторами.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024