Відбувся перший NFT-аукціон на блокчейні Біткоїна

Відбувся перший NFT-аукціон на блокчейні Біткоїна

Немонетарне використання блокчейну зростає після запуску протоколу Ordinals.

Маркетингова та NFT-компанія Yuga Labs провела перший аукціон на блокчейні Біткоїна, що дозволив зібрати 735 BTC ($16,5 млн). Про це повідомляє Cointelegraph.

Найдорожчий NFT з колекції TwelveFold був проданий за трохи більше ніж 7,1 BTC, а найдешевший – за трохи менше ніж 2,3 BTC. Загальна кількість переможців (учасників, хто придбав хоча б один NFT) склала 288.

Відбувся перший NFT-аукціон на блокчейні Біткоїна
Приклад NFT з колекції. Джерело: Cointelegraph.

Візуально екземпляри колекції представлені у вигляді квадратних зображень (із базою 12). Всі NFT згенеровані за допомогою того самого програмного коду. Вони відрізняються розташуванням та кольором відповідних елементів.

Організація аукціону

Усі учасники аукціону повинні були створити Taproot-адреси та перевести свої ставки на адресу організатора аукціону Yuga Labs. Переможці отримають придбані NFT протягом тижня. Всім іншим учасникам повернуть кошти протягом 24 годин.

Такий формат аукціону з повним переказом коштів на адресу Yuga Labs зазнав чималої критики від експертів індустрії. Вони зазначають, що подібний підхід може бути використаний компаніями-шахраями у майбутньому для привласнення коїнів учасників.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток NFT-сегменту на Біткоїні

Аналітики Galaxy Digital представили три прогнози розвитку NFT-ринку на блокчейні Біткоїна цього року. За найімовірнішим з них сегмент може зрости до $4,5 млрд. Песимістичний та оптимістичний сценарії відповідають потенційній капіталізації у $1,5 млрд та $10 млрд відповідно.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023