Ринок Біткоїн-NFT може зрости до $4,5 млрд

Ринок Біткоїн-NFT може зрости до $4,5 млрд

За прогнозом Galaxy Digital, це може статися протягом двох років.

Капіталізація ринку Біткоїн-NFT може збільшитися до $4,5 млрд до 2025 року. Про це йдеться у прогнозі Galaxy Digital.

Ринок Біткоїн-NFT може зрости до $4,5 млрд
Зростання числа NFT та їх різновиди у блокчейні Біткоїна

Аналітики Galaxy Digital представили три можливі шляхи розвитку NFT в екосистемі Біткоїна: базовий, негативний і позитивний. За негативного сценарію капіталізація ринку Біткоїн-NFT до 2025 року досягне $1,5 млрд.

Згідно з позитивним прогнозом, NFT у мережі Біткоїна стануть масовим явищем, і їхня капіталізація досягне $10 млрд.

Але найімовірнішим сценарієм є базовий. У цьому випадку аналітики очікують, що капіталізація цієї галузі досягне $4,5 млрд.

Що таке Біткоїн-нода та як її запустити
Що таке Біткоїн-нода та як її запустити
Децентралізація – ключова характеристика Біткоїна, завдяки якій він не має єдино...
Ігор Королишин 28 жовтня 2022

Як додають NFT у блокчейн Біткоїна

Протокол Ordinals, що дозволяє випускати NFT у мережі Біткоїна, запустили у січні 2023 року. Ordinals дає можливість користувачам додавати різні дані, наприклад, зображення, PDF-файли, аудіо та відео, в окремі сатоші.

Сьогодні за допомогою протоколу Ordinals випущено понад 250 000 NFT. Аналітики вважають, що завдяки цьому проєкту для екосистеми Біткоїна відкриваються нові перспективи.

«Нові варіанти використання стимулюватимуть збільшення інтересу до Біткоїна. Зростання числа NFT підвищить рівень прийняття Біткоїна, що у довгостроковій перспективі може підтримати вартість BTC», – йдеться у повідомленні.

Зростання числа NFT у мережі Біткоїна

Станом на середину лютого у блокчейні Біткоїна налічувалося близько 100 000 NFT.

На такі файли навіть з'явився попит. Наприклад, один NFT із колекції Bitcoin Punks продано за 9,5 BTC, або приблизно $215 000. Також можна виділити ще низку популярних проєктів: Bitcoin Shrooms та Astral Babes.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024