Ринок Біткоїн-NFT може зрости до $4,5 млрд

Ринок Біткоїн-NFT може зрости до $4,5 млрд

За прогнозом Galaxy Digital, це може статися протягом двох років.

Капіталізація ринку Біткоїн-NFT може збільшитися до $4,5 млрд до 2025 року. Про це йдеться у прогнозі Galaxy Digital.

Ринок Біткоїн-NFT може зрости до $4,5 млрд
Зростання числа NFT та їх різновиди у блокчейні Біткоїна

Аналітики Galaxy Digital представили три можливі шляхи розвитку NFT в екосистемі Біткоїна: базовий, негативний і позитивний. За негативного сценарію капіталізація ринку Біткоїн-NFT до 2025 року досягне $1,5 млрд.

Згідно з позитивним прогнозом, NFT у мережі Біткоїна стануть масовим явищем, і їхня капіталізація досягне $10 млрд.

Але найімовірнішим сценарієм є базовий. У цьому випадку аналітики очікують, що капіталізація цієї галузі досягне $4,5 млрд.

Що таке Біткоїн-нода та як її запустити
Що таке Біткоїн-нода та як її запустити
Децентралізація – ключова характеристика Біткоїна, завдяки якій він не має єдино...
Ігор Королишин 28 жовтня 2022

Як додають NFT у блокчейн Біткоїна

Протокол Ordinals, що дозволяє випускати NFT у мережі Біткоїна, запустили у січні 2023 року. Ordinals дає можливість користувачам додавати різні дані, наприклад, зображення, PDF-файли, аудіо та відео, в окремі сатоші.

Сьогодні за допомогою протоколу Ordinals випущено понад 250 000 NFT. Аналітики вважають, що завдяки цьому проєкту для екосистеми Біткоїна відкриваються нові перспективи.

«Нові варіанти використання стимулюватимуть збільшення інтересу до Біткоїна. Зростання числа NFT підвищить рівень прийняття Біткоїна, що у довгостроковій перспективі може підтримати вартість BTC», – йдеться у повідомленні.

Зростання числа NFT у мережі Біткоїна

Станом на середину лютого у блокчейні Біткоїна налічувалося близько 100 000 NFT.

На такі файли навіть з'явився попит. Наприклад, один NFT із колекції Bitcoin Punks продано за 9,5 BTC, або приблизно $215 000. Також можна виділити ще низку популярних проєктів: Bitcoin Shrooms та Astral Babes.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023