На біржах менше біткоїнів, ніж у ходлерів

На біржах менше біткоїнів, ніж у ходлерів

Обсяг монет, що не переміщувалися у мережі понад 10 років, перевищив баланси на біржах.

Вперше в історії на біржах залишається менше BTC, ніж коїнів, що не змінювали своїх адрес понад 10 років. Про це повідомляє аналітик Вілл Кліменте із посиланням на дані Glassnode.

Близько 2,6 млн BTC не брали участь у жодних транзакціях за останні 10 і більше років. При цьому на біржах залишаються 2,25 млн монет. Таким чином, вплив ходлерів на ціноутворення біткоїна вже став більшим за сукупні біржові операції на централізованих платформах.

На біржах менше біткоїнів, ніж у ходлерів
Обсяги монет, що не переміщувалися понад 10 років, та баланси на біржах. Джерело: Glassnode.

У той час як обсяги коїнів, що не використовуються понад 10 років, стало зростають, баланси на біржах, навпаки, знижуються. До того ж нинішня епоха (після халвінгу 2020 року) стала першою, коли біржова активність із використанням BTC почала знижуватися.

Вплив на ціноутворення

За інших рівних умов зростання коїнів у розпорядженні ходлерів створює передумови для зростання вартості BTC. Зменшення наявної пропозиції монет означає, що обмеженість біткоїна зростає ще більше.

Проте біржова торгівля може мати неоднозначний вплив на ринкову вартість BTC. Зокрема у періоди паніки на ринку та FUD саме продаж коїнів на біржах може призводити до значної корекції ринкового курсу біткоїна.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Кількість біткоїн-переказів

Зростання обсягу коїнів, спрямованих на реалізацію стратегії HODL, не суперечить активності на базовому рівні блокчейна Біткоїна. Так, активність власників монет (entity-adjusted) досягла 1,14, що відповідає максимуму з січня 2021 року.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Вийшла нова версія Bitcoin Core Вийшла нова версія Bitcoin Core Оновлення розширює функціонал та безпеку програмного забезпечення, а також покращує користувацький інтерфейс. Дмитро Харьков 06 грудня 2023
Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Нову пропозицію про оподаткування мають намір внести політики з правлячої коаліції. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023