На біржах менше біткоїнів, ніж у ходлерів

На біржах менше біткоїнів, ніж у ходлерів

Обсяг монет, що не переміщувалися у мережі понад 10 років, перевищив баланси на біржах.

Вперше в історії на біржах залишається менше BTC, ніж коїнів, що не змінювали своїх адрес понад 10 років. Про це повідомляє аналітик Вілл Кліменте із посиланням на дані Glassnode.

Близько 2,6 млн BTC не брали участь у жодних транзакціях за останні 10 і більше років. При цьому на біржах залишаються 2,25 млн монет. Таким чином, вплив ходлерів на ціноутворення біткоїна вже став більшим за сукупні біржові операції на централізованих платформах.

На біржах менше біткоїнів, ніж у ходлерів
Обсяги монет, що не переміщувалися понад 10 років, та баланси на біржах. Джерело: Glassnode.

У той час як обсяги коїнів, що не використовуються понад 10 років, стало зростають, баланси на біржах, навпаки, знижуються. До того ж нинішня епоха (після халвінгу 2020 року) стала першою, коли біржова активність із використанням BTC почала знижуватися.

Вплив на ціноутворення

За інших рівних умов зростання коїнів у розпорядженні ходлерів створює передумови для зростання вартості BTC. Зменшення наявної пропозиції монет означає, що обмеженість біткоїна зростає ще більше.

Проте біржова торгівля може мати неоднозначний вплив на ринкову вартість BTC. Зокрема у періоди паніки на ринку та FUD саме продаж коїнів на біржах може призводити до значної корекції ринкового курсу біткоїна.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Кількість біткоїн-переказів

Зростання обсягу коїнів, спрямованих на реалізацію стратегії HODL, не суперечить активності на базовому рівні блокчейна Біткоїна. Так, активність власників монет (entity-adjusted) досягла 1,14, що відповідає максимуму з січня 2021 року.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023