Кількість BTC-переказів на максимумі з 2021 року

Кількість BTC-переказів на максимумі з 2021 року

Активність на базовому рівні блокчейну Біткоїна стрімко відновлюється.

Попит на NFT на блокчейні Біткоїна призвів до буму переказів монет. Обсяг BTC-транзакцій у мережі зріс до рівня січня 2021 року, свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Інтеграція NFT у блокчейн Біткоїна через протокол Ordinals призвела до зростання попиту на простір блоків й зміни в структурі транзакцій у мережі. Тепер Біткоїн використовується як для монетарних, так і не монетарних цілей.

Кількість BTC-переказів на максимумі з 2021 року
Кількість переказів у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.

Історично цей показник слугує випереджальним індикатором ринкового курсу BTC: він почав знижуватися ще до досягнення локального максимуму навесні 2021 року, а зростати – в липні 2021 року.

Методологія розрахунку

Glassnode розраховує цей показник у контексті активності кожного конкретного власника монет (entity-adjusted). Наразі він досяг показника у 1,14, що є максимальним рівнем останніх двох років.

Аналітики використовують цю метрику для визначення циклу ринку, адже сформований тренд, як правило, залишається стабільним протягом кількох місяців. Активність користувачів блокчейну є однією з передумов переходу до бичачого зростання.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Порівняння з іншими активами

Біткоїн залишається найдинамічнішим активом від початку цього року. BTC додав понад 50% своєї ціни з січня, й вже випередив за капіталізацією найбільшу платіжну систему Visa. Біткоїн посідає 11 позицію в загальному рейтингу активів і компаній.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024