Кількість BTC-переказів на максимумі з 2021 року

Кількість BTC-переказів на максимумі з 2021 року

Активність на базовому рівні блокчейну Біткоїна стрімко відновлюється.

Попит на NFT на блокчейні Біткоїна призвів до буму переказів монет. Обсяг BTC-транзакцій у мережі зріс до рівня січня 2021 року, свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Інтеграція NFT у блокчейн Біткоїна через протокол Ordinals призвела до зростання попиту на простір блоків й зміни в структурі транзакцій у мережі. Тепер Біткоїн використовується як для монетарних, так і не монетарних цілей.

Кількість BTC-переказів на максимумі з 2021 року
Кількість переказів у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.

Історично цей показник слугує випереджальним індикатором ринкового курсу BTC: він почав знижуватися ще до досягнення локального максимуму навесні 2021 року, а зростати – в липні 2021 року.

Методологія розрахунку

Glassnode розраховує цей показник у контексті активності кожного конкретного власника монет (entity-adjusted). Наразі він досяг показника у 1,14, що є максимальним рівнем останніх двох років.

Аналітики використовують цю метрику для визначення циклу ринку, адже сформований тренд, як правило, залишається стабільним протягом кількох місяців. Активність користувачів блокчейну є однією з передумов переходу до бичачого зростання.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Порівняння з іншими активами

Біткоїн залишається найдинамічнішим активом від початку цього року. BTC додав понад 50% своєї ціни з січня, й вже випередив за капіталізацією найбільшу платіжну систему Visa. Біткоїн посідає 11 позицію в загальному рейтингу активів і компаній.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023