Проти засновника FTX висунули нові звинувачення

Проти засновника FTX висунули нові звинувачення

Кількість обвинувачень, що інкримінуються Сему Бенкману-Фріду, зросла до 12.

Колишньому голові біржі FTX Сему Бенкману-Фріду висунули нові кримінальні звинувачення – у змові з метою банківського шахрайства. Про це пише Bitcoin Magazine.

Кількість злочинів, що йому інкримінуються, збільшилася на чотири – з 8 до 12. Тепер Бенкмана-Фріда також звинувачують у змові з метою здійснення банківського шахрайства та змові з метою управління неліцензованим грошовим переказом.

У прокуратурі вважають, що ексглава FTX навмисно повідомив фінансовій установі, що обліковий запис призначений для торгівлі та маркетмейкінгу. Однак насправді він використовувався для отримання та передачі коштів клієнтів біржі.

До сьогодні звинувачення на адресу Сема Бенкмана-Фріда мали такий вигляд:

  • змова з метою обману клієнтів;
  • електронне шахрайство з клієнтами;
  • змова з метою шахрайства з кредиторами;
  • шахрайство з кредиторами;
  • змова з метою шахрайства з товарами;
  • змова з метою шахрайства з цінними паперами;
  • змова з метою відмивання грошей;
  • і змова з метою обманути США та порушити закони щодо фінансування виборчих кампаній.

Тепер колишньому главі FTX загрожує до 115 років ув'язнення.

Крах FTX та арешт її засновника

У листопаді 2022 року почалася криза однієї з найбільших біткоїн-бірж – FTX. Попри твердження її засновника і тодішнього CEO Сема Бенкмана-Фріда, біржа не мала достатніх резервів для виконання усіх своїх фінансових зобов'язань.

Через неспроможність покрити дефіцит у понад $9 млрд біржа розпочала процес банкрутства. А правоохоронні органи Багамських Островів 12 грудня заарештували засновника FTX.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Як ситуація з FTX вплинула на ринок

Обсяги монет поза біржами сьогодні перевищують біржові резерви більше ніж у 14 разів.

Попри загальну зміну ситуації на ринку біткоїна цього року, тренд відтоку коїнів із централізованих сервісів триває. Загальна вартість монет поза біржами зараз становить $416,5 млрд.

Новий імпульс відтоку коїнів з бірж надало банкрутство компанії FTX. Нездатність відшкодувати збитки у розмірі понад $9 млрд ще раз продемонструвала нестабільність таких централізованих інститутів.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024