Понад 130 банків США почнуть працювати з BTC

Понад 130 банків США почнуть працювати з BTC

Провідні банківські установи інтегруються з біткоїном.

У відповідь на зростання попиту на операції з цифровими активами 136 американських банків планують почати працювати або вже працюють з біткоїном. Про це свідчить лютневий звіт Федеральної корпорації зі страхування депозитів.

Відповідно до даних регулятора, понад 52 млн американців уже інвестували в BTC та інші цифрові активи. Попри тривалий ведмежий ринок 2022 року, зацікавленість в операціях з BTC зростає.

Проте для роботи з біткоїном та іншими цифровими активами банки США повинні виконати ліцензійні вимоги та отримати відповідні дозволи у регулятора. Ще розглядаються різні підходи до страхування вкладів у BTC відносно традиційних фінансових сервісів.

Позиція регулятора

Федеральна корпорація зі страхування депозитів поступово лібералізує власний підхід до інтеграції біткоїн-послуг у банківську систему. Протягом тривалого часу регулятор обмежував такі ініціативи, посилаючись на волатильність та фінансові ризики.

Але останнім часом стратегія змінилася, й державна агенція прагне досягти балансу в інтересах клієнтів та послуг, що надають банки. Наразі регулятор забезпечує страхування депозитів на $10 трлн та аналізує підходи щодо розповсюдження цієї практики на BTC.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Кількість переказів

Кількість переказів монет у мережі Біткоїна досягла максимуму з січня 2021 року. За методологією Glassnode цей показник для кожного конкретного власника монет (entity-adjusted) складає 1,14, що відповідає максимуму за останні два роки.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024