Кити купують BTC на мільйони доларів під час корекції курсу

Кити купують BTC на мільйони доларів під час корекції курсу

Великі власники монет активно збільшують власні резерви.

Обсяги закупівель BTC на $1 млн та більше досягли максимального значення з листопада 2022 року. Про це повідомляє Santiment із посиланням на дані блокчейну.

Понад 300 транзакцій за день на суму понад $1 млн було здійснено під час певної корекції курсу BTC. Наразі біткоїн торгується приблизно на рівні $21 500. Така динаміка становить 6% зниження за останні п’ять днів. Проте BTC виріс на 30% від початку року.

Кити купують BTC на мільйони доларів під час корекції курсу
Динаміка великих транзакцій. Джерело: Santiment.

Активність китів зросла на початку 2023 року, а під час останньої корекції досягла свого локального максимуму. Великі власники монет традиційно ефективно використовують фази ринку для довгострокового інвестування.

Оптимізм китів

Великий попит китів викликаний низкою чинників. По-перше, грошово-кредитна політика Федеральної резервної системи (ФРС) послаблюється. Останнє підвищення базової процентної ставки становило лише 25 б. п.

По-друге, історичні дані свідчать про те, що за рік до халвінгу BTC зазвичай відновлює свої позиції приблизно до половини від пікового значення. Більшість аналітиків також вважає, що ведмежий ринок закінчився.

Основні свічкові патерни (ведмежі)
Основні свічкові патерни (ведмежі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 17 листопада 2022

«Золотий хрест»

Технічний аналіз також засвідчує високу ймовірність продовження бичачого циклу. Короткострокова ковзна середня (50-денна) перетнула довгострокову (200-денну), що може означати високу ймовірність динамічного бичачого зростання у наступні місяці.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024