На ринку біткоїна спостерігається «золотий хрест»

На ринку біткоїна спостерігається «золотий хрест»

Останній раз такий бичачий патерн формувався у 2021 році.

Короткострокова (50-денна) ковзна середня на ринку біткоїна перевищила довгострокову (200-денну). Те, що зараз відбувається, має назву «золотий хрест», свідчать дані TradingView.

Цей патерн вказує на те, що короткострокова динаміка дохідності активу перевищує довгострокову. Отже, ринок переходить до бичачої фази. У разі продовження цього тренду можна очікувати на зростання ринкової вартості BTC.

На ринку біткоїна спостерігається «золотий хрест»
«Золотий хрест» на ринку біткоїна. Джерело: TradingView.

Останній раз «золотий хрест» формувався на ринку ще у вересні 2021 року. За два місяці після цього вартість головного цифрового активу оновила історичний максимум й досягла $69 000.

Ситуація на ринку

Біткоїн продемонстрував помірне ралі від початку цього року. Наразі BTC додав 38% у доларовому вимірі та торгується в районі $23 000. Структура пропозиції монет також відбиває позитивний тренд, адже зараз 66% пропозицій прибуткові.

Курс біткоїна також перевищив ціну реалізації (біля $20 000), що відповідає вартості коїнів на момент їхнього останнього переміщення у мережі. Таким чином, ринок стрімко відновлюється, й більшість власників BTC, а також майнери отримують помірні нереалізовані прибутки.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Регуляторний вплив

Федеральна резервна система (ФРС) продовжує підвищувати процентні ставки, хоча й меншими темпами, ніж раніше (25 б. п. порівняно з 50 та 75 б. п.). Проте трейдери та інвестори демонструють оптимізм, що відбивається на зростанні курсу BTC.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024