На ринку біткоїна спостерігається «золотий хрест»

На ринку біткоїна спостерігається «золотий хрест»

Останній раз такий бичачий патерн формувався у 2021 році.

Короткострокова (50-денна) ковзна середня на ринку біткоїна перевищила довгострокову (200-денну). Те, що зараз відбувається, має назву «золотий хрест», свідчать дані TradingView.

Цей патерн вказує на те, що короткострокова динаміка дохідності активу перевищує довгострокову. Отже, ринок переходить до бичачої фази. У разі продовження цього тренду можна очікувати на зростання ринкової вартості BTC.

На ринку біткоїна спостерігається «золотий хрест»
«Золотий хрест» на ринку біткоїна. Джерело: TradingView.

Останній раз «золотий хрест» формувався на ринку ще у вересні 2021 року. За два місяці після цього вартість головного цифрового активу оновила історичний максимум й досягла $69 000.

Ситуація на ринку

Біткоїн продемонстрував помірне ралі від початку цього року. Наразі BTC додав 38% у доларовому вимірі та торгується в районі $23 000. Структура пропозиції монет також відбиває позитивний тренд, адже зараз 66% пропозицій прибуткові.

Курс біткоїна також перевищив ціну реалізації (біля $20 000), що відповідає вартості коїнів на момент їхнього останнього переміщення у мережі. Таким чином, ринок стрімко відновлюється, й більшість власників BTC, а також майнери отримують помірні нереалізовані прибутки.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Регуляторний вплив

Федеральна резервна система (ФРС) продовжує підвищувати процентні ставки, хоча й меншими темпами, ніж раніше (25 б. п. порівняно з 50 та 75 б. п.). Проте трейдери та інвестори демонструють оптимізм, що відбивається на зростанні курсу BTC.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023