Genesis досягла угоди з кредиторами

Genesis досягла угоди з кредиторами

Компанія позбавиться частини активів і проведе реструктуризацію боргу.

Компанія Genesis, що спеціалізується на позиках у цифрових активах і входить до холдингу Digital Currency Group, досягла угоди про реструктуризацію з ключовими кредиторами. Про це пише Bitcoin Magazine.

У межах домовленості компанія проведе реструктуризацію боргу та продасть підрозділ Genesis Global Trading.

Ці умови також охоплюють термінову кредитну лінію зі строком погашення у червні 2024 року. У рамках плану буде два транші: один у доларах США з відсотковою ставкою 11,5%, а інший у біткоїнах із відсотковою ставкою 5%.

Що сталося з Genesis

Компанія Genesis надавала позики у цифрових активах клієнтам із різних країн. Однак недостатній обсяг резервів, використання низьколіквідних коїнів та надмірна концентрація ризиків призвели до фінансових проблем.

Genesis також була тісно пов'язана з фінансовими операціями з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital і біржею-банкрутом FTX. Відповідно, обсяг її зобов'язань не відповідає наявним резервам.

Внаслідок неспроможності компанії постраждало 100 000 кредиторів, а загальний обсяг її зобов'язань за різними оцінками становить від $1 млрд до $10 млрд. Ще до $500 млн фінансових зобов'язань припадає на її дочірні підрозділи.

У результаті 20 січня Genesis оголосила про початок процедури банкрутства.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Які ще компанії зіткнулися з проблемами

Публічна майнінгова компанія Core Scientific у грудні минулого року вирішила подати заяву про банкрутство. Так великий майнер відреагував на ведмежий ринок біткоїна та зростання цін на енергоносії.

Пізніше компанія домовилася з інвестиційним банком B. Riley про виділення $70 млн кредиту.

Цей кредит дозволить Core Scientific погасити кредитну лінію у розмірі $75 млн, відкриту великими акціонерами компанії. Майнер вважає, що ці кошти також дозволять підтримувати його операційну діяльність упродовж 15 місяців.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024