Genesis досягла угоди з кредиторами

Genesis досягла угоди з кредиторами

Компанія позбавиться частини активів і проведе реструктуризацію боргу.

Компанія Genesis, що спеціалізується на позиках у цифрових активах і входить до холдингу Digital Currency Group, досягла угоди про реструктуризацію з ключовими кредиторами. Про це пише Bitcoin Magazine.

У межах домовленості компанія проведе реструктуризацію боргу та продасть підрозділ Genesis Global Trading.

Ці умови також охоплюють термінову кредитну лінію зі строком погашення у червні 2024 року. У рамках плану буде два транші: один у доларах США з відсотковою ставкою 11,5%, а інший у біткоїнах із відсотковою ставкою 5%.

Що сталося з Genesis

Компанія Genesis надавала позики у цифрових активах клієнтам із різних країн. Однак недостатній обсяг резервів, використання низьколіквідних коїнів та надмірна концентрація ризиків призвели до фінансових проблем.

Genesis також була тісно пов'язана з фінансовими операціями з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital і біржею-банкрутом FTX. Відповідно, обсяг її зобов'язань не відповідає наявним резервам.

Внаслідок неспроможності компанії постраждало 100 000 кредиторів, а загальний обсяг її зобов'язань за різними оцінками становить від $1 млрд до $10 млрд. Ще до $500 млн фінансових зобов'язань припадає на її дочірні підрозділи.

У результаті 20 січня Genesis оголосила про початок процедури банкрутства.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Які ще компанії зіткнулися з проблемами

Публічна майнінгова компанія Core Scientific у грудні минулого року вирішила подати заяву про банкрутство. Так великий майнер відреагував на ведмежий ринок біткоїна та зростання цін на енергоносії.

Пізніше компанія домовилася з інвестиційним банком B. Riley про виділення $70 млн кредиту.

Цей кредит дозволить Core Scientific погасити кредитну лінію у розмірі $75 млн, відкриту великими акціонерами компанії. Майнер вважає, що ці кошти також дозволять підтримувати його операційну діяльність упродовж 15 місяців.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023