Genesis досягла угоди з кредиторами

Genesis досягла угоди з кредиторами

Компанія позбавиться частини активів і проведе реструктуризацію боргу.

Компанія Genesis, що спеціалізується на позиках у цифрових активах і входить до холдингу Digital Currency Group, досягла угоди про реструктуризацію з ключовими кредиторами. Про це пише Bitcoin Magazine.

У межах домовленості компанія проведе реструктуризацію боргу та продасть підрозділ Genesis Global Trading.

Ці умови також охоплюють термінову кредитну лінію зі строком погашення у червні 2024 року. У рамках плану буде два транші: один у доларах США з відсотковою ставкою 11,5%, а інший у біткоїнах із відсотковою ставкою 5%.

Що сталося з Genesis

Компанія Genesis надавала позики у цифрових активах клієнтам із різних країн. Однак недостатній обсяг резервів, використання низьколіквідних коїнів та надмірна концентрація ризиків призвели до фінансових проблем.

Genesis також була тісно пов'язана з фінансовими операціями з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital і біржею-банкрутом FTX. Відповідно, обсяг її зобов'язань не відповідає наявним резервам.

Внаслідок неспроможності компанії постраждало 100 000 кредиторів, а загальний обсяг її зобов'язань за різними оцінками становить від $1 млрд до $10 млрд. Ще до $500 млн фінансових зобов'язань припадає на її дочірні підрозділи.

У результаті 20 січня Genesis оголосила про початок процедури банкрутства.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Які ще компанії зіткнулися з проблемами

Публічна майнінгова компанія Core Scientific у грудні минулого року вирішила подати заяву про банкрутство. Так великий майнер відреагував на ведмежий ринок біткоїна та зростання цін на енергоносії.

Пізніше компанія домовилася з інвестиційним банком B. Riley про виділення $70 млн кредиту.

Цей кредит дозволить Core Scientific погасити кредитну лінію у розмірі $75 млн, відкриту великими акціонерами компанії. Майнер вважає, що ці кошти також дозволять підтримувати його операційну діяльність упродовж 15 місяців.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023