Кредитор Genesis розпочав процедуру банкрутства

Кредитор Genesis розпочав процедуру банкрутства

Компанія була тісно пов’язана з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital та збанкрутілою біржею FTX.

Компанія Genesis, що спеціалізувалася на позиках у цифрових активах, 20 січня оголосила про початок процедури банкрутства. Про це повідомляє BusinessWire з посиланням на менеджмент кредитора.

Під час своєї ліквідації компанія використовуватиме статтю 11 Кодексу США про банкрутство. Разом із материнською компанією Genesis Global Holdco, LLC про банкрутство також оголосили її дочірні підрозділи Genesis Asia Pacific Pte. Ltd та Genesis Global Capital, LLC.

Внаслідок неспроможності компанії постраждало 100 000 кредиторів, а загальний обсяг її зобов’язань за різними оцінками складає від $1 млрд до $10 млрд. Ще до $500 млн фінансових зобов’язань припадає на її дочірні підрозділи.

Чим займався Genesis

Кредитор Genesis входив у конгломерат Digital Currency Group. Компанія надавала позики у цифрових активах клієнтам з різних країн. Проте недостатній обсяг резервів, використання низьколіквідних коїнів та надмірна концентрація ризиків призвели до фінансових проблем.

Genesis також був тісно пов’язаний фінансовими операціями з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital та біржею-банкротом FTX. Відповідно обсяг зобов’язань не відповідає наявним резервам, і менеджмент компанії прийняв рішення розпочати процедуру банкрутства.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Банкрутства під час ведмежого ринку

Ведмежий ринок викрив ті компанії та бізнес-моделі, що намагалися отримати додаткові прибутки за допомогою нецільового використання активів клієнтів та маніпулювань ціноутворенням своїх монет чи токенів. Зокрема можна виділити колапс проєкту Terra, лендінгових протоколів Celsius, Voyager Digital та Three Arrows Capital, а також біржі FTX.

Читайте також: Головні особливості Біткоїна

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн. Євген Комчук 09 лютого 2023
Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin». Bitcoin Magazine 09 лютого 2023
Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото. Євген Комчук 09 лютого 2023