Біткоїн-трейдери демонструють оптимізм

Біткоїн-трейдери демонструють оптимізм

Позитивні очікування у соцмережах відносно зростання ціни біткоїна досягли максимуму за пів року.

Позитивні очікування у соцмережах відносно зростання ціни біткоїна досягли максимуму за пів року.

Зважений індекс настроїв біткоїн-інвесторів і трейдерів досяг максимуму з липня минулого року – 1,22. Про це повідомляє аналітична платформа Santiment.

Оптимізм інвесторів продемонстрував значний сплеск після подолання біткоїном психологічно важливого рівня у $20 000. Перевищення ціни реалізації створює передумови для відновлення ринку в середньостроковій перспективі.

Біткоїн-трейдери демонструють оптимізм
Сплески оптимізму інвесторів. Джерело: Santiment

Попередні випадки оптимізму такого рівня були пов’язані з оновленням історичного максимуму в жовтні-листопаді 2021 року та зниженням інфляції й очікування щодо лібералізації політики ФРС у липні 2022 року.

Позитивний тренд

Біткоїн продемонстрував 14-денний позитивний тренд безперервного зростання своєї ринкової вартості (він тривав з 4 по 17 січня включно). Такий результат є другим в історії після 15-денного безперервного зростання у 2013 році.

Таким чином, BTC отримує значний бичачий імпульс, що може свідчити про закінчення ведмежого ринку. Проте подолання локальних мінімумів не завжди означає перехід до нової фази стрімкого зростання. Тому інвестори аналізують різні варіанти, у тому числі залежно від стану світової економіки й ризиків рецесії.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Індекс жадібності та страху

Індекс жадібності та страху – інший відомий індикатор настроїв інвесторів на ринку. Цього тижня він досяг позначки 52, що відповідає нейтральному рівню. Попередні дев’ять місяців він був значно нижчим. Отже, учасники ринку стають відкритішими до придбання BTC та довгострокового інвестування.

Читайте також: як працює Біткоїн?

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн. Євген Комчук 09 лютого 2023
Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin». Bitcoin Magazine 09 лютого 2023
Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото. Євген Комчук 09 лютого 2023