Біткоїн-трейдери демонструють оптимізм

Біткоїн-трейдери демонструють оптимізм

Позитивні очікування у соцмережах відносно зростання ціни біткоїна досягли максимуму за пів року.

Позитивні очікування у соцмережах відносно зростання ціни біткоїна досягли максимуму за пів року.

Зважений індекс настроїв біткоїн-інвесторів і трейдерів досяг максимуму з липня минулого року – 1,22. Про це повідомляє аналітична платформа Santiment.

Оптимізм інвесторів продемонстрував значний сплеск після подолання біткоїном психологічно важливого рівня у $20 000. Перевищення ціни реалізації створює передумови для відновлення ринку в середньостроковій перспективі.

Біткоїн-трейдери демонструють оптимізм
Сплески оптимізму інвесторів. Джерело: Santiment

Попередні випадки оптимізму такого рівня були пов’язані з оновленням історичного максимуму в жовтні-листопаді 2021 року та зниженням інфляції й очікування щодо лібералізації політики ФРС у липні 2022 року.

Позитивний тренд

Біткоїн продемонстрував 14-денний позитивний тренд безперервного зростання своєї ринкової вартості (він тривав з 4 по 17 січня включно). Такий результат є другим в історії після 15-денного безперервного зростання у 2013 році.

Таким чином, BTC отримує значний бичачий імпульс, що може свідчити про закінчення ведмежого ринку. Проте подолання локальних мінімумів не завжди означає перехід до нової фази стрімкого зростання. Тому інвестори аналізують різні варіанти, у тому числі залежно від стану світової економіки й ризиків рецесії.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Індекс жадібності та страху

Індекс жадібності та страху – інший відомий індикатор настроїв інвесторів на ринку. Цього тижня він досяг позначки 52, що відповідає нейтральному рівню. Попередні дев’ять місяців він був значно нижчим. Отже, учасники ринку стають відкритішими до придбання BTC та довгострокового інвестування.

Читайте також: як працює Біткоїн?

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024