Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Біткоїн впав у ціні через ФРС, Україна оновить закон про віртуальні активи, майнери Bitmain дешевшають, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Nasdaq зберігатиме біткоїни клієнтів, у Колорадо податки сплачуватимуть у BTC, у Kraken новий гендиректор.

Курс біткоїна впав через підвищення ключової ставки ФРС

21 вересня Федеральна резервна система США підвищила діапазон ключової ставки одразу на 75 базисних пунктів, до 3–3,25%.

Біткоїн відреагував на цю новину падінням нижче за $19 000. Проте з того моменту трохи відновив позиції. Варто зазначити, що напередодні засідання ФРС волатильність BTC відчутно зросла.

Україна адаптує закон про віртуальні активи до норм ЄС

Українська влада планує доопрацювати закон «Про віртуальні активи» відповідно до положень європейського законопроєкту про регулювання Біткоїна та криптовалют (MiCA).

Статус України як кандидата на членство до Євросоюзу зобов'язує країну адаптувати законодавство до європейських стандартів. Тепер Мінцифри разом із Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Нацбанком та іншими учасниками ринку працюють над відповідними правками.

Bitmain знижує ціни на майнери

Китайська майнінгова компанія Bitmain оголосила про зниження ціни на популярну модель Antminer S19 Pro на 41%.

Через зменшення ціни біткоїна Bitmain намагається стимулювати продаж професійного обладнання за допомогою зниження цін. Нова пропозиція становить $19/TH, що на 41% нижче за середній рівень цін в індустрії.

MicroStrategy купила ще 301 BTC

Компанія MicroStrategy придбала додаткові 301 BTC за $6 млн.

Засновник та екс-CEO компанії Майкл Сейлор зазначив, що покупки здійснені в період з 2 серпня по 19 вересня за середньою ціною $19 851 за 1 BTC.

Nasdaq зберігатиме біткоїни для інституціоналів

Фондова біржа Nasdaq сформувала команду з фокусом на цифрових активах, яка розробить рішення щодо зберігання біткоїнів для інституційних інвесторів.

Платформа подала заявку до NYDFS на надання кастодіальних послуг. Nasdaq не виключає у подальшому запуск біткоїн-біржі, ґрунтуючись на нормативно-правовому середовищі та конкурентному ландшафті.

У Колорадо тепер можна сплатити податки біткоїнами

Департамент доходів штату Колорадо дозволив мешканцям вносити податкові платежі у біткоїнах.

Операції проводяться через PayPal, який підтримує BTC. Наразі можна використовувати лише особисті рахунки. Комісія складає $1, також стягується 1,8% від загальної суми платежу.

Джесс Пауелл залишає посаду гендиректора біржі Kraken

Співзасновник біткоїн-біржі Kraken Джесс Пауелл залишить посаду генерального директора компанії. Його місце займе головний операційний директор Дейв Ріплі.

Пауелл стане головою ради директорів. Він керував платформою з моменту заснування у 2011 році та залишається її найбільшим акціонером.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024