Міжбіржові перекази BTC впали за місяць на 12%

Міжбіржові перекази BTC впали за місяць на 12%

Трейдери зменшують свою активність на основних біржах.

Поточний обсяг переказів біткоїнів між біржами знизився на 12% у порівнянні з показниками серпня. Про це свідчать аналітичні дані компанії CryptoQuant.

За останні сім днів трейдери переказали 29 300 BTC між біржами. Натомість даний показник у серпні був на рівні 33 400 BTC. Отже, зниження біржової активності склало понад 12%.

Динаміка міжбіржових переказів BTC. Джерело: CryptoQuant.
Динаміка міжбіржових переказів BTC. Джерело: CryptoQuant.

Низька біржова активність характерна для ведмежих ринків, коли ходлери збільшують обсяг акумульованих монет, які вони тримають у холодному сховищі. До того ж менша інвестиційна активність у переказах та поміж біржами також свідчать про зменшення ведмежого тиску. Більшість трейдерів не очікує падіння біткоїна та не збирається продавати монети на біржах.

Причини падіння

Однією з основних причин меншої активності трейдерів на цьому тижні стала висока волатильність, що була викликана підвищенням базової облікової ставки ФРС на 75 б. п. Зважаючи на значні коливання курсу, велика кількість трейдерів вирішила тимчасово закрити свої довгі та короткі позиції.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Частина інвесторів також занепокоєна нестабільністю централізованих бірж та відсутністю контролю над своїми приватними ключами. Такі ризики підвищилися після кризи криптовалютних кредиторів (Celsius, Three Arrows Capital тощо) декілька місяців тому. Холодне зберігання монет є оптимальним підходом для більшості власників на поточному етапі.

Позиції ходлерів

Ходлери використовують ведмежий ринок для активного накопичення BTC. Так, 45% від загальної пропозиції BTC не переміщувалися у мережі протягом останніх двох років. Фундаментальні фактори підтверджують відносну недооцінку біткоїна, що значною мірою викликана регуляторною політикою ФРС.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023