Міжбіржові перекази BTC впали за місяць на 12%

Міжбіржові перекази BTC впали за місяць на 12%

Трейдери зменшують свою активність на основних біржах.

Поточний обсяг переказів біткоїнів між біржами знизився на 12% у порівнянні з показниками серпня. Про це свідчать аналітичні дані компанії CryptoQuant.

За останні сім днів трейдери переказали 29 300 BTC між біржами. Натомість даний показник у серпні був на рівні 33 400 BTC. Отже, зниження біржової активності склало понад 12%.

Динаміка міжбіржових переказів BTC. Джерело: CryptoQuant.
Динаміка міжбіржових переказів BTC. Джерело: CryptoQuant.

Низька біржова активність характерна для ведмежих ринків, коли ходлери збільшують обсяг акумульованих монет, які вони тримають у холодному сховищі. До того ж менша інвестиційна активність у переказах та поміж біржами також свідчать про зменшення ведмежого тиску. Більшість трейдерів не очікує падіння біткоїна та не збирається продавати монети на біржах.

Причини падіння

Однією з основних причин меншої активності трейдерів на цьому тижні стала висока волатильність, що була викликана підвищенням базової облікової ставки ФРС на 75 б. п. Зважаючи на значні коливання курсу, велика кількість трейдерів вирішила тимчасово закрити свої довгі та короткі позиції.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Частина інвесторів також занепокоєна нестабільністю централізованих бірж та відсутністю контролю над своїми приватними ключами. Такі ризики підвищилися після кризи криптовалютних кредиторів (Celsius, Three Arrows Capital тощо) декілька місяців тому. Холодне зберігання монет є оптимальним підходом для більшості власників на поточному етапі.

Позиції ходлерів

Ходлери використовують ведмежий ринок для активного накопичення BTC. Так, 45% від загальної пропозиції BTC не переміщувалися у мережі протягом останніх двох років. Фундаментальні фактори підтверджують відносну недооцінку біткоїна, що значною мірою викликана регуляторною політикою ФРС.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Третій Bitcoin Meetup Kyiv, активне зростання курсу BTC, інтерес мільйонерів до біткоїна, зміна складності майнінгу, проблеми майнерів у Техасі, порятунок найстарішого національного парку Африки, продаж біткоїнів Marathon Digital, кредит для Core Scientific, Binance купує біржу та «біткоїн-збори» в Узбекистані. Євген Комчук 03 лютого 2023
Binance купила південнокорейську біржу Gopax Binance купила південнокорейську біржу Gopax Завдяки цьому придбанню Binance зможе повернутися на ринок Південної Кореї. Євген Комчук 03 лютого 2023
Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Великий майнер фіксує прибуток на виході з ведмежого ринку. Дмитро Харьков 03 лютого 2023