Швейцарська біржа втратила понад 150 BTC через злом

Швейцарська біржа втратила понад 150 BTC через злом

Хакери скористались експлойтом та вкрали у цифрових активах близько $22 млн.

Швейцарська біткоїн-біржа Lykke зупинила виведення коштів після того, як 4 червня постраждала від експлойту, внаслідок якого втратила 156 BTC та інші криптовалюти. Відповідне повідомлення з’явилось на сторінці торговельного майданчика на X 10 червня.

«Lykke UK та Lykke Corp AG (Lykke) зазнали атаки на свою інфраструктуру 4 червня. Постраждалі системи було негайно відключено, щоб обмежити збитки. Виявлені порушення безпеки були ретельно вивчені та повністю усунуті», - йдеться у повідомлені.

Біржа також зазначила, що зараз кошти користувачів «в безпеці і будуть відновлені». Загалом Lykke втратила цифрових активів на $22 млн.

8 червня один з користувачів Lykke поскаржився в X, що біржа не працює і що ходять чутки, що її зламали. У повідомленні від 10 червня, в якому визнається факт атаки, команда попросила вибачення у постраждалих користувачів. Біржа також заявила, що виявила IP-адреси зловмисника, які будуть використані для кримінального розслідування.

Що відомо про Lykke

Lykke – це централізована криптовалютна біржа, запущена у 2015 році та розташована у Швейцарії. На своєму сайті вона позиціонує себе як «криптовалютна біржа без комісії».

Доступ до платформи можна отримати через вебтермінал, а також через мобільні пристрої. Біржа відповідає вимогам KYC та AML і очікує регуляторного схвалення Центрального органу нагляду за ринком фінансових послуг Великої Британії (FCA).

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Які ще біржі постраждали від хакерів

31 травня через порушення протоколів безпеки постраждала японська біржа DMM Bitcoin. Здобиччю хакерів стали 4503 BTC, що еквівалентно $300 млн. Представники біржі зобов’язались купити таку ж кількість біткоїнів, яка була втрачена.

Цей злам, за підрахунками аналітиків, за величиною є найбільшим із грудня 2022 року та сьомим за всю історію.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024