У японської біржі вкрали $300 млн у BTC

У японської біржі вкрали $300 млн у BTC

DMM Bitcoin зобов’язалась купити таку ж кількість біткоїнів, яка була втрачена.

31 травня японська біткоїн-біржа DMM Bitcoin через порушення безпеки втратила 4503 BTC, що за поточним курсом оцінюється у понад $300 млн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Як стало відомо, зловмисники отримали доступ до гаманця біржі. В офіційній заяві DMM Bitcoin повідомила, що було вжито заходів для запобігання подальшого несанкціонованого доступу шляхом введення обмежень на певні сервіси з метою посилення безпеки. Ці обмеження включають призупинення відкриття нових рахунків, обробку виведення цифрових активів і прийняття нових замовлень на купівлю для спотової торгівлі. Виведення коштів в японських єнах також можуть зазнати затримок.

Представники біржі зобов’язались купити таку ж кількість біткоїнів, яка була втрачена.

Зараз біржа розслідує деталі зламу, а також принесла клієнтам вибачення за незручності.

Що могло статися

Експерти з Global Ledger припустили, що хакери використали схему «отруєння адреси», коли шахраї створюють адрес, який лише на один символ відрізняються від оригіналу. На це вказує той факт, що адреса зловмисника дуже схожа на гарячий гаманець DMM Bitcoin.

За даними фахівців Blocksec, зловмисники розподілили вкрадені кошти по 10 гаманцях партіями по 500 BTC. З цим згодні й аналітики компанії Elliptic.

Своєю чергою, у Chainalysis назвали злом японської біржі найбільшим із грудня 2022 року та сьомим за величиною за всю історію.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Хто ще постраждав від «отруєння адрес»

Шахрайство з так званим «отруєнням адрес» є доволі розповсюдженим. Нещодавно жертвою став трейдер, з гаманця якого на біржі Coinbase зникло приблизно $70 млн – 97% коштів.

Повідомляється, що публічний характер технології блокчейн дозволяє шахраям відносно легко знаходити адреси своїх жертв.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024