Гаманець Cake Wallet інтегрує Lightning Network

Гаманець Cake Wallet інтегрує Lightning Network

Для інтеграції протоколу другого рівня мобільний застосунок використає інструменти сервісу Breez.

Мобільний застосунок для зберігання біткоїнів Cake Wallet використає інструменти біткоїн-сервісу Breez, щоб інтегрувати протокол другого рівня Lightning Network (LN). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

В Cake Wallet в межах співпраці буде вбудовано інструмент SDK з відкритим вихідним кодом від Breez, який містить нодовий сервіс Greenlight від Blockstream. SDK від Breez розроблений таким чином, щоб зробити інтеграцію LN в будь-який застосунок простою, дозволяючи здійснювати швидші та дешевші транзакції з біткоїнами.

«Введення Lightning у широкий світ цифрових валют допоможе більшій кількості користувачів взаємодіяти з біткоїнами, а Lightning - це технологія, яка може перетворити валюту в «криптовалюту». Біткоїн – це рідна валюта інтернету, і наша мета в Breez – зробити її максимально доступною і простою у використанні. Партнерство з Cake Wallet – це великий крок у цьому напрямку, який відкриває можливості платежів Lightning для сотень тисяч користувачів», – заявив генеральний директор Breez Рой Шейнфілд.

Своєю чергою генеральний директор Cake Wallet Вік Шарма зауважив, що готові співпрацювати з Breez, щоб зробити платежі Lightning доступними для своїх користувачів.

«Це оновлення означає швидші та дешевші біткоїн-транзакції без шкоди для конфіденційності та безпеки», – додав він.

Що треба знати про Cake Wallet

Cake Wallet – це мобільний застосунок, призначений для зберігання, відправлення та отримання цифрових валют. Він доступний на платформах iOS та Android та підтримує біткоїн.

Cake Wallet запустили у 2018 році, він також пропонує функцію обміну цифрових валют. Програма також забезпечує високий рівень безпеки. Всі дані користувача зберігаються на пристрої, а не на віддалених серверах, що зменшує ймовірність витоку інформації. Крім того, всі транзакції у додатку захищені криптографією.

Останнім часом Cake Wallet знаходиться на підйомі, оскільки нещодавно розробники представили «тихі платежі», ще одну нову функцію конфіденційності для біткоїн-користувачів.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Кому ще Breez допоміг інтегрувати LN

У березні швейцарська біткоїн-компанія Relai також за підтримки Breez інтегрувала Lightning Network для 100 000 її європейських користувачів.

Хмарні вузли Greenlight від Blockstream та набір інструментів SDK від Breez дозволять Relai використовувати переваги Lightning, зберігаючи при цьому контроль над коштами користувачів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024