Lightning Network стане доступною для 100 000 клієнтів Relai

Lightning Network стане доступною для 100 000 клієнтів Relai

Для інтеграції технології компанія домовилася про співпрацю з Blockstream та Breez.

Швейцарська біткоїн-компанія Relai оголосила про партнерство з Blockstream та Breez для інтеграції Lightning Network для 100 000 її європейських користувачів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Хмарні вузли Greenlight від Blockstream та набір інструментів SDK від Breez дозволять Relai використовувати переваги Lightning, зберігаючи при цьому контроль над засобами користувачів.

«Біткоїн – це надійні гроші. Lightning – це майбутнє біткоїна. Саме так переміщатимуться гроші по всьому світу в ХХІ столітті. Саме тому Lightning є стратегічним напрямом діяльності Relai і буде невід'ємною частиною нашої місії – простого та безпечного поширення BTC серед мільйонів людей», – сказав генеральний директор Relai Джуліан Лінігер.

Інтеграція Lightning у платформу Relai – це лише початок її планів щодо розширення європейського ринку. Relai має намір отримати ліцензію MiCA для розповсюдження своїх послуг по всій Європі, що стане великим кроком на шляху до досягнення мети зробити біткоїн доступним для мільйонів користувачів по всьому континенту.

Що потрібно знати про Relai

Стартап Relai AG засновано 2020 року Джуліаном Лінігером та Адамом Біліканом. Його головний офіс знаходиться в Цюріху, Швейцарія. Однойменний застосунок спочатку замислювався для зберігання та інвестицій у BTC.

Застосунок планує працювати поки що виключно на європейському ринку. За допомогою підтримки Lightning Network – користувачі зможуть миттєво відправляти, отримувати та купувати невелику кількість BTC.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

З чого починалось

Вперше про плани інтеграції Lightning Network засновники Relai оголосили минулого року на конференції Plan B у Лугано.

Спочатку підтримка Lightning була реалізована в межах закритої бета-версії, яка розраховувалася лише на запрошених користувачів.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024