Google почав індексувати біткоїн-адреси

Google почав індексувати біткоїн-адреси

Це нововведення має спростити процес пошуку інформації про BTC у режимі реального часу.

Пошукова система Google почала індексувати дані про біткоїн-адреси, завдяки чому можна переглянути їхній баланс і тип. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Це значний крок з боку технологічного гіганта, який вплине на доступність та видимість головного цифрового активу. Включивши дані про біткоїн у пошукову систему, Google зробив крок до визнання цифрових активів у суспільстві.

Інтеграція даних про біткоїн у Google спрощує процес пошуку інформації про нього в режимі реального часу. Така доступність є надто важливою для інвесторів та ентузіастів, які покладаються на актуальні дані для прийняття зважених рішень.

Завдяки тому, що ціна біткоїна, тенденції ринку та новинні статті легко доступні через простий пошуковий запит, користувачі можуть завжди бути в курсі подій на ринку цифрових активів, ніж будь-коли раніше.

Реклама біткоїн-ETF у Google

На початку 2024 року компанія Google переглянула свою рекламну політику щодо фінансових продуктів на основі цифрових активів. Тепер інвестиційні компанії мають можливість рекламувати свої продукти на основі біткоїна.

Одними з перших стали використовувати опцію реклами BlackRock, Frarnklin Templeton та VanEck. Таким чином учасники ринку прагнуть залучити додаткових клієнтів, оскільки пошукова система Google обробляє близько 100 000 запитів на секунду.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Дані Google Trends

За останній рік Біткоїн у Google шукали майже вдвічі частіше, ніж криптовалюти, свідчать дані сервісу Google Trends.

Пік популярності на запит «bitcoin» був зафіксований на початку березня, коли він досяг позначки в 100 балів. Водночас рівень інтересу до тематики «crypto» не перевищував 35 балів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024