Casa представила продукт для передачі біткоїнів у спадок

Casa представила продукт для передачі біткоїнів у спадок

Нове рішення буде максимально зручним навіть для тих власників, хто не вміє користуватися апаратним гаманцем.

Біткоїн-платформа Casa представила новий продукт – Casa Inheritance, розроблений для полегшення передачі BTC бенефіціарам після смерті власника гаманця. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Продукт спрямований на розв’язання проблем, пов'язаних зі складністю управління цифровими активами та потенційною втратою коштів через брак знань або доступу до апаратних гаманців у членів сім'ї біткоїнера.

Casa Inheritance використовує технологію мультипідпису, що вимагає комбінації різних приватних ключів для доступу, таким чином забезпечуючи безпеку та спрощуючи процес успадкування. Послуга коштує $250 на рік і пропонує систему зберігання монет з трьома приватними ключами, два з яких необхідні для розблокування коштів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попит на продукт

Спочатку надаючи послуги виключно приватним клієнтам, Casa розширила свою послугу спадкування завдяки підвищеному інтересу, викликаному появою спотових біткоїн-ETF. З більшим визнанням переваг самостійного зберігання та занепокоєнням щодо системних ризиків у традиційних фінансах, все більше людей звертаються до рішень, які відповідають їхнім інвестиційним стратегіям.

Представники Casa зазначають важливість забезпечення збереження і передачі біткоїнів наступним поколінням, підкреслюючи потребу в доступних рішеннях для довгострокового управління активами й планування спадкоємності.

Складності успадкування

Якщо біткоїнер нікому не надасть доступу до активів до своєї смерті, біткоїни, скоріш за все, буде втрачено назавжди. Але якщо передати ключі завчасно, то інші люди можуть витратити монети. Тож важливо знайти відповідне надійне й захищене рішення, адже централізовані сервіси чи DeFi-платформи не відповідають принципам біткоїнерів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024