BitGo пришвидшив транзакції за допомогою нової функції

BitGo пришвидшив транзакції за допомогою нової функції

Компанія інтегрувала Replace-by-Fee на свою платформу.

Провідний постачальник біткоїн-гаманців і депозитарних рішень BitGo впровадив функцію Replace-By-Fee (RBF) на своїй платформі з метою підвищення швидкості обробки транзакцій. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Завдяки RBF користувачі тепер можуть впливати на призупинені транзакції через вищі комісії, стимулюючи майнерів оперативно підтверджувати їх у блокчейні. Ця функція доступна у всіх гаманцях BitGo та дає користувачам більше контролю над своїми операціями, особливо в періоди перевантажень мережі.

Разом з цією інтеграцією користувачі BitGo отримують доступ до ряду нових функцій, таких як сигналізація RBF при знятті коштів, прискорення «застряглих» транзакцій з низькою комісією і перегляд деталей заміни в нових переказах.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Що таке Replace-by-Fee

Replace-By-Fee (RBF) – це функція протоколу Біткоїна, яка дозволяє користувачам замінити очікувану транзакцію на нову, з вищою комісією. Ця функція особливо корисна, коли вона «застрягла» в мемпулі (зоні очікування підтвердження транзакцій) через низьку комісію або перевантаження мережі.

Використовуючи RBF, користувачі можуть збільшити комісію за транзакцію, щоб стимулювати майнерів надавати пріоритет своїм транзакціям, тим самим прискорюючи їх підтвердження в блокчейні. RBF надає користувачам більшу гнучкість і контроль над своїми транзакціями, особливо в ситуаціях, коли важливим є швидке її проведення.

Кастодіальні послуги

З цього року BitGo також надає кастодіальні послуги інвестиційним компаніям, що запустили спотові біткоїн-ETF. Зокрема Valkyrie вирішила диверсифікувати зберігання своїх монет за допомогою BitGo, щоб не залежати виключно від біржі Coinbase.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024