BitGo зберігатиме біткоїни клієнтів Valkyrie

BitGo зберігатиме біткоїни клієнтів Valkyrie

Інвесткомпанія диверсифікувала зберігання своїх BTC, уклавши договір про співпрацю із ще одним кастодіаном.

Інвестиційна компанія Valkyrie з метою підвищення безпеки тепер співпрацює з провідним кастодіаном BitGo, який, окрім біржі Coinbase, забезпечуватиме збереження її біткоїнів. Про це повідомляється на офіційному сайті Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Таким чином Valkyrie стала першим біржовим біткоїн-фондом (ETF), який диверсифікував зберігання своїх BTC. Компанія намагається зміцнити інфраструктуру безпеки свого спотового біткоїн-фонду ETF шляхом залучення кількох провайдерів депозитарних послуг. Раніше її біткоїни зберігалися лише на біржі Coinbase.

«17 січня 2024 року Valkyrie Bitcoin Fund і BitGo Trust Company, Inc, трастова компанія Південної Дакоти, уклали угоду про кастодіальне обслуговування. Відповідно до договору, BitGo надаватиме послуги, пов'язані зі зберіганням біткоїнів фонду», – йдеться у заяві.

Рішення Valkyrie диверсифікувати свої активи було прийнято в період підвищеної уваги до заходів безпеки в Біткоїн-індустрії. Співпрацюючи із Coinbase та BitGo, авторитетними організаціями, відомими своїм досвідом у зберіганні біткоїнів, Valkyrie сподівається зміцнити захист активів своїх інвесторів.

Що потрібно знати про Valkyrie Investments

Valkyrie Investments спеціалізується на управлінні активами на стику традиційних фінансів та сектору цифрових валют, що розвивається. Штаб-квартира Valkyrie розташована в Нешвіллі, її мета – створення й управління портфелями та продуктами на індивідуальні замовлення, включаючи управління експозицією цифрових активів та інших пограничних інвестицій.

Valkyrie очолюють досвідчені керуючі активами, які раніше запустили безліч ETF, публічно торгованих фондів та ETP, зокрема біткоїн-фонди. Так, у 2021 році компанія зареєструвала другий ф'ючерсний біткоїн-ETF у США (BTF). За два місяці під патронажем фірми вийшов ще один продукт VBB.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Масштаби BitGo

Між тим кастодіан BitGo розширив свій бізнес і з листопада минулого року може надавати послуги зі зберігання активів для компаній з Німеччини. Відповідну ліцензію компанії видало Федеральне управління фінансового нагляду (BaFin).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024