Кастодіану BitGo дозволили працювати у Німеччині

Кастодіану BitGo дозволили працювати у Німеччині

Американська компанія тепер зможе надавати послуги зі зберігання біткоїнів для німецьких інвесторів.

Федеральне управління фінансового нагляду Німеччини (BaFin) видало ліцензію американській кастодіальній компанії BitGo на зберігання біткоїнів та криптовалют. Про це повідомляє CoinDesk.

Німеччина стала однією з провідних країн Європи в галузі зберігання цифрових активів, ухваливши необхідні закони, що заохочують банки та компанії пропонувати відповідні послуги.

«BaFin визнано одним із ключових законодавців світової моди в галузі регулювання криптовалют. Він сприяє прогресу, який несуть із собою цифрові валюти, створюючи при цьому надійну нормативну базу. Ми багато працювали, щоб отримати цю ліцензію. Тепер ми раді, що досягли цього рубежу», – заявив керуючий директор BitGo Europe Деян Малевич.

Про компанію BitGo

BitGo – це компанія з довірчого управління цифровими активами, яка заснована 2013 року Майком Белше та Беном Давенпортом. Вона пропонує інституційним інвесторам рішення щодо безпечного зберігання біткоїнів та криптовалют.

У 2022 році компанія подала до суду на фонд Galaxy Digital за його відмову в узгодженому придбанні сервісу. Сума угоди між Galaxy Digital і BitGo оцінювалася в $1,2 млрд, вона мала стати першою «мільярдною» угодою в історії індустрії цифрових активів. Однак менеджмент Galaxy Digital вирішив розірвати договір, посилаючись на те, що BitGo не надала аудитовану фінансову звітність за 2021 рік, що відповідає вимогам угоди. На їхню думку, це було вагомою підставою для ухвалення рішення про припинення злиття. Проте суд відхилив позов кастодіальної компанії.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Остання ініціатива BitGo

Компанії BitGo спільно із Swan Bitcoin вирішила створити трастовий фонд, орієнтований винятково на біткоїн.

Створювана організація зараз перебуває у стадії схвалення регулюючими органами. Вона займатиметься зберіганням біткоїнів, адмініструванням та управлінням від імені бенефіціарів.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023