Кастодіану BitGo дозволили працювати у Німеччині

Кастодіану BitGo дозволили працювати у Німеччині

Американська компанія тепер зможе надавати послуги зі зберігання біткоїнів для німецьких інвесторів.

Федеральне управління фінансового нагляду Німеччини (BaFin) видало ліцензію американській кастодіальній компанії BitGo на зберігання біткоїнів та криптовалют. Про це повідомляє CoinDesk.

Німеччина стала однією з провідних країн Європи в галузі зберігання цифрових активів, ухваливши необхідні закони, що заохочують банки та компанії пропонувати відповідні послуги.

«BaFin визнано одним із ключових законодавців світової моди в галузі регулювання криптовалют. Він сприяє прогресу, який несуть із собою цифрові валюти, створюючи при цьому надійну нормативну базу. Ми багато працювали, щоб отримати цю ліцензію. Тепер ми раді, що досягли цього рубежу», – заявив керуючий директор BitGo Europe Деян Малевич.

Про компанію BitGo

BitGo – це компанія з довірчого управління цифровими активами, яка заснована 2013 року Майком Белше та Беном Давенпортом. Вона пропонує інституційним інвесторам рішення щодо безпечного зберігання біткоїнів та криптовалют.

У 2022 році компанія подала до суду на фонд Galaxy Digital за його відмову в узгодженому придбанні сервісу. Сума угоди між Galaxy Digital і BitGo оцінювалася в $1,2 млрд, вона мала стати першою «мільярдною» угодою в історії індустрії цифрових активів. Однак менеджмент Galaxy Digital вирішив розірвати договір, посилаючись на те, що BitGo не надала аудитовану фінансову звітність за 2021 рік, що відповідає вимогам угоди. На їхню думку, це було вагомою підставою для ухвалення рішення про припинення злиття. Проте суд відхилив позов кастодіальної компанії.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Остання ініціатива BitGo

Компанії BitGo спільно із Swan Bitcoin вирішила створити трастовий фонд, орієнтований винятково на біткоїн.

Створювана організація зараз перебуває у стадії схвалення регулюючими органами. Вона займатиметься зберіганням біткоїнів, адмініструванням та управлінням від імені бенефіціарів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024