BitGo та Swan створюють трастовий біткоїн-фонд

BitGo та Swan створюють трастовий біткоїн-фонд

Компанія буде орієнтована винятково на інституційних клієнтів, зацікавлених у BTC.

Компанії BitGo та Swan Bitcoin об'єднали зусилля для створення трастового фонду, орієнтованого винятково на біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Створювана організація зараз перебуває в стадії схвалення регулюючими органами. Вона займатиметься зберіганням біткоїнів, адмініструванням та управлінням від імені бенефіціарів.

За словами генерального директора Swan Корі Кліппстена, рішення про створення фонду покликане забезпечити зберігання BTC без ризиків, пов'язаних зі знаходженням інших криптовалют «під одним дахом».

«Протягом багатьох років ми чули від великих клієнтів, партнерів та інших Біткоїн-компаній, що вони хотіли б мати стек програмного забезпечення та послуг тільки для BTC, орієнтований виключно на найкраще зберігання цінних паперів з використанням унікальних можливостей Біткоїна», – сказав Кліппстен.

Нове підприємство буде орієнтоване на інституційних інвесторів, таких як управляючі активами, пенсійні фонди та сімейні офіси, а також на уряди та казначейства компаній. Серед інших послуг, пов'язаних з біткоїнами, компанія пропонуватиме послуги холодного зберігання, захищені від шахрайства, з упровадженням протоколів протидії відмиванню грошей та «Знай свого клієнта».

Інституційні інвестори в криптовалюти являють собою ринок у США, що швидко зростає, особливо у зв'язку з тим, що найбільші світові управляючі активами прагнуть отримати дозвіл регулятора на створення біржового фонду (ETF), орієнтованого на біткоїн.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Що вигадав Deutsche Bank

Багато великих компаній зараз прагнуть запропонувати біткоїн-послуги своїм інституційним клієнтам. Наприклад, Deutsche Bank уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus з метою запропонувати послуги зі зберігання біткоїнів та криптовалют.

Як відомо, біткоїн продовжує набирати обертів і визнаватися як легітимний клас активів, стаючи дуже привабливим варіантом інвестицій для хедж-фондів, сімейних офісів та інших інституційних інвесторів. Керівництво Deutsche Bank зважилося на цей стратегічний крок, розрахований насамперед на захоплення частки цього зростаючого ринку.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023