У протокола BRC-20 з'явилися нові мейнтейнери

У протокола BRC-20 з'явилися нові мейнтейнери

Підтримкою проєкту займатиметься фонд Layer 1 Foundation, а також компанії Unisat та Best In Slot.

Управлінням BRC-20 займатиметься некомерційний фонд засновника протоколу Domo Layer 1 Foundation (L1F) у супроводі компаній Unisat та Best In Slot, які відповідатимуть за підтримку протоколу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Мета – підтримати зростання метапротоколів Біткоїна на записах Ordinals та за їхніми межами. BRC-20 був раннім експериментом, але ми бачимо хвилю стандартів, яким потрібні інструменти, інфраструктура та підтримка», – сказав Domo.

За його словами, Unisat та Best In Slot стали новими мейнтейнерами протоколу BRC-20. Unisat, відома розробленням першого індексатора BRC-20 у партнерстві з Domo, відіграла ключову роль у лістингу токенів BRC-20, ринкова вартість яких нещодавно досягла $5 млрд.

Фонд Layer 1 Foundation, який діє як некомерційна організація, має на меті просування розроблення метапротоколів для Біткоїна за межами BRC-20. Фонд прагне надавати освітні ресурси й інструменти для підтримки розробників у всіх екосистемах, заснованих на Біткоїні, у спробі стимулювати інновації справедливим та нейтральним для ринку чином.

Що таке BRC-20 і чому Біткоїн-спільнота проти протоколу

Протокол BRC-20 був створений як стандарт для випуску токенів на блокчейні Біткоїна, проте його запровадження викликало суперечки у співтоваристві. Цей стандарт призначався для того, щоб полегшити створення та управління токенами з урахуванням головного цифрового активу, забезпечуючи уніфікований інтерфейс для токенів різних проєктів.

Незважаючи на потенціал протоколу щодо розширення функціональності та збільшення можливостей використання Біткоїна, багато хто з біткоїнерів виступили проти нього. Переважно побоювання пов'язані з тим, що впровадження таких токенів може призвести до відволікання уваги від початкової мети Біткоїна як децентралізованої цифрової валюти та збільшити навантаження на мережу, що потенційно може знизити її безпеку та масштабованість.

Крім того, критики вказують на ризики, пов'язані з централізацією та регулятивними проблемами, які можуть виникнути через запровадження комплексних фінансових інструментів на платформі, що від самого початку не призначена для таких завдань.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Кого підтримав Domo

Днями стало відомо, що засновник стандарту токенів BRC-20 Domo інвестував у стартап Oyl, який збирається запустити новий гаманець. Всередині програми можна буде торгувати BTC та записами Ordinals.

Гаманець має ще підтримувати агрегацію ринку для BRC-20 та полегшувати інтеграцію свопів з протоколом «біткоїн DeFi» Omnisat.io.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024