Артур Хейс інвестував у Ordinals-стартап

Артур Хейс інвестував у Ordinals-стартап

Розробник Oyl сумарно зібрав $3 млн на створення застосунку для торгівлі записами.

Компанія Oyl залучила $3 млн інвестицій від різних інвесторів, включаючи розробника стандарту токенів BRC-20 Domo та засновника біржі BitMEX Артура Хейса, на створення програми для торгівлі записами Ordinals. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Раунд фінансування очолила венчурна компанія Arca, яка раніше підтримувала Ethereum NFT. Тепер фірма розширила свій портфель у сферу біткоїна.

«Швидкість розроблення біткоїна стримується насамперед відсутністю інфраструктури – ми беремо участь у гонці за те, хто зможе створити найбільш зручний бекенд-інструментарій для розробників», – сказав автор BRC-20 Domo.

Компанія Oyl, що базується в Брукліні (штат Нью-Йорк), збирається найближчим часом запустити новий біткоїн-гаманець, усередині якого можна буде торгувати BTC і записами Ordinals. Застосунок покликаний підтримувати агрегацію ринку для BRC-20 та полегшувати інтеграцію свопів з протоколом «біткоїн DeFi» Omnisat.io.

Про BRC-20 та записи Ordinals

Записи Ordinals є інноваційною концепцією в блокчейні Біткоїна, що дозволяє індивідуалізувати сатоші шляхом присвоєння їм унікальних ідентифікаторів та можливості впровадження в них додаткових даних, таких як текст, зображення або навіть програмний код.

Протокол Ordinals був створений розробником Кейсі Родармором та запущений у січні 2023 року. У березні 2023 року на основі протоколу було запущено стандарт токенів BRC-20. Варто також зауважити, що більшість біткоїнерів негативно ставляться до записів Ordinals та їхнього впливу на екосистему Біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

У США записи Ordinals вважають загрозою

У США Національна база даних уразливостей (NVT) додала до реєстру ризик кібербезпеки, який сприяв створенню протоколу Ordinals у 2022 році.

Повідомляється, що цей недолік дозволяє обійти обмеження на носії даних у певних версіях Bitcoin Core та Bitcoin Knots, маскуючи дані під код.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024