Bitdeer презентувала новий наночип для майнінгу

Bitdeer презентувала новий наночип для майнінгу

Під час тестування він досяг виняткового рівня енергоефективності – 18,1 J/TH.

Компанія Джихана Ву Bitdeer винайшла і протестувала 4-нм чип для майнінгу біткоїнів, який вона планує розмістити у пристрої Sealminer A1. Про це повідомляється на сторінці виробника у соцмережі X.

«Чип розроблено з використанням 4-нм технологічного процесу від провідного світового виробника напівпровідників. У наших тестах чип досяг виняткового рівня енергоефективності – 18,1 J/TH», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, цей чіп зможе забезпечити підвищену продуктивність майнінгу біткоїнів за мінімального енергоспоживання, що приведе до зниження експлуатаційних витрат і зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

«Ми розуміємо, що майнери біткоїнів зіткнуться з новими проблемами (через халвінг). Тому ми інвестували значні кошти у дослідження та розроблення», – наголосили в компанії.

Розробники також заявили, що готуються запустити у масове виробництво майнінгові установки з новим чипом, проте конкретних термінів виходу Sealminer A1 на ринок так і не назвали.

Про компанію Bitdeer

Bitdeer – це майнінгова компанія із шістьма майнінговими центрами по всьому світу, яка пропонує різноманітні послуги у сфері видобутку біткоїнів. Зокрема, вона надає можливість орендувати обчислювальні потужності для майнінгу, що ще називають «хмарним майнінгом».

Хмарний майнінг є процесом видобутку біткоїнів без потреби придбання, налаштування та обслуговування складного майнінгового обладнання особисто. Цей підхід надає можливість брати участь у майнінгу навіть тим, хто не має багато технічних знань або фізичного простору для розміщення обладнання.

Користувачі орендують потужності у Bitdeer, сплачуючи фіксовану суму за певний період часу, що дозволяє їм отримувати частку у видобуванні BTC без прямої участі у процесі майнінгу.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вихід на біржу

У квітні 2023 року компанія Bitdeer стала публічною. Вона вийшла на біржу Nasdaq за допомогою SPAC-компанії Blue Safari Group.

Завдяки злиттю акції майнера торгуються під тикером BTDR.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024