Marathon Digital представив мережу другого рівня

Marathon Digital представив мережу другого рівня

Майнінгова компанія планує розвивати масштабування в екосистемі Біткоїна.

Американський майнер Marathon Digital представив багатоланцюгову мережу другого рівня Anduro. Про це повідомляє Cointelegraph.

Anduro має на меті сприяти розвитку та впровадженню Біткоїна, а також стимулювати інновації в його екосистемі, полегшуючи створення декількох сайдчейн-ланцюгів. Ця реалізація другого рівня забезпечуватиме децентралізоване управління, надаючи пріоритет функціям, орієнтованим на розробників.

Marathon Digital представив мережу другого рівня
Ініціатива Marathon Digital. Джерело: Cointelegraph.

Мережа впроваджує нові концепції, такі як об'єднаний майнінг, що потенційно дозволяє майнерам отримувати дохід від транзакцій в сайдчейні, продовжуючи при цьому видобуток біткоїнів. Генеральний директор Marathon Фред Тіль назвав Anduro перспективним проєктом, що сприяє довгостроковій стійкості Біткоїна і розвитку його екосистеми.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке мережа другого рівня

Мережа другого рівня – це протокол, побудований поверх основної мережі блокчейну для підвищення її масштабованості, ефективності та функціональності. Ці рішення працюють незалежно, але при необхідності взаємодіють з основним блокчейном, пропонуючи такі переваги, як збільшення пропускної здатності транзакцій, зниження комісій і поліпшення конфіденційності.

Рішення другого рівня, як правило, передбачають обробку транзакцій або виконання смарт-контрактів офчейн або в окремій мережі перед тим, як остаточні результати будуть записані в основний блокчейн. Такий підхід зменшує ризики перевантаження, забезпечуючи швидшу обробку транзакцій і нижчі витрати. Найбільш відомим прикладом рішень другого рівня є платіжні канали Lightning Network.

Інновації Marathon Digital

У лютому 2024 року Marathon Digital запустив сервіс Slipstream, що дозволяє відправляти складні та нестандартні транзакції до мережі Біткоїна. Наразі нестандартні транзакції часто виключаються з відправлення в мемпули вузлів, попри їхню відповідність параметрам консенсусу.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024