Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій

Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій

Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу.

Публічна майнінгова компанія Marathon Digital Holdings запустила сервіс Slipstream, що дозволяє відправляти складні та нестандартні транзакції до мережі Біткоїна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Slipstream – це сервіс, що надає послуги прямого відправлення транзакцій. Нестандартні транзакції біткоїна часто виключаються з відправлення в мемпули вузлів біткоїна, попри їхню відповідність параметрам консенсусу.

«Хоча сервіси прямого подання транзакцій існують, більшість із них є рудиментарними. Slipstream надає користувачам простий, прозорий та надійний спосіб додавання складних транзакцій до блокчейну за умови, що вони відповідають протоколу Біткоїна», – заявив генеральний директор Marathon Фред Тіль.

Тіль також наголосив на важливості цього підприємства для підтримки інновацій та експериментів з Біткоїном.

«Ми вважаємо, що Slipstream є взаємовигідним для індустрії і для нашої компанії, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість розвинути цей напрям, щоб і надалі допомагати тим, хто створює Біткоїн», – додав Тіль.

Про компанію Marathon Digital

Marathon Digital Holdings, Inc. – технологічна компанія, що займається видобутком біткоїнів, заснована 23 лютого 2010 року. Її штаб-квартира знаходиться у Лас-Вегасі, штат Невада.

Раніше компанія була відома як Marathon Patent Group і була патентним холдингом. У 2010-х роках Marathon придбала патенти, пов'язані з шифруванням, а в 2021 році купила біткоїни та обладнання для майнінгу.

З 1 березня 2021 року компанія змінила назву на Marathon Digital Holdings. Її головним виконавчим директором став Фред Тіль.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани на Африку

Компанія Marathon Digital збирається розширити свій бізнес, з цією метою вона розглядає Африку в пошуку нових ринків.

Наприклад, у деяких африканських країнах є перебої з електроенергією або її недостатнім використанням. У Marathon зазначили, що майнінгові компанії могли б виправити цю ситуацію.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024