Marathon Digital зацікавився Африкою

Marathon Digital зацікавився Африкою

Майнінгові компанії готові поліпшити енергетичну систему в цьому регіоні.

Найбільша у Північній Америці публічна майнінгова компанія Marathon Digital розглядає нові ринки для розширення бізнесу, зокрема й Африку. Про це розповів віцепрезидент з корпоративних комунікацій Marathon Digital Чарлі Шумахер, передає Blockworks.

«Ми придивляємося до Африки. Ми вважаємо, що майнінг біткоїна – це, крім усього іншого, технологічне рішення для енергетичного сектору, і Африка може стати чудовим місцем для підтвердження цієї тези», – заявив Шумахер.

Він зазначив, що в деяких африканських країнах є перебої з електроенергією або її недостатнім використанням. Майнінгові компанії могли б виправити тамтешню ситуацію.

«Якщо зможемо підключити майнери біткоїнів до цих джерел енергії, то ми зможемо підвищити їхню рентабельність і гарантувати, що вони залишаться в мережі для людей, які їх потребують», – додав представник Marathon.

Про компанію Marathon Digital

Marathon Digital – американська компанія, що спеціалізується на майнінгу біткоїна. Її дата-центри розташовані головним чином у США, у Техасі, Небрасці та Північній Дакоті. Сьогодні одним із її пріоритетів є вихід на міжнародні ринки. Вона встигла вийти на ринки Об'єднаних Арабських Еміратів та Парагваю. Керівники Marathon заявили, що географічна різноманітність – це один із способів скорочення витрат напередодні наміченого на квітень халвінгу.

Варто також зауважити, що у січні компанія збільшила хешрейт до 26,4 EH/s, що на 7% більше, ніж місяцем раніше.

Також наголосимо, що Marathon дотримується стратегії Hodl і намагається тримати біткоїни навіть під час бичачого циклу.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ефіопія та китайські майнери

Китайські майнінгові компанії після посилення регуляторної політики місцевої влади вирішили освоювати ринок Ефіопії. Варто наголосити, що місцевий клімат більш сприятливий для майнінгу, ніж у Техасі. Майнерів також приваблює дешева електроенергія Ефіопії, 92% якої виробляється на гідроелектростанціях, хоча майже половина місцевих жителів живуть без доступу до електрики.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024