Braiins Pool запровадив Lightning-платежі

Braiins Pool запровадив Lightning-платежі

Завдяки нововведенню майнери зможуть набагато швидше отримувати свою винагороду за участь у пулі.

Один із найстаріших майнінгових пулів Braiins став першим, хто почав використовувати Lightning Network для виплат майнерам. Про це повідомляється на сторінці пулу в соціальній мережі X.

«Наше рішення інтегрувати Lightning Network продиктовано глибоким розумінням проблем і можливостей майнінгової спільноти. Майнери дуже люблять експериментувати з передовими технологіями, й у даному випадку Lightning може також поліпшити їхню конфіденційність, уникнувши повторного використання адрес і дозволивши їм скористатися всіма можливостями Lightning, такими як нижчі комісії та відсутність постійної інформації в блокчейні», – заявив керівник відділу зі зв'язків з громадськістю Braiins Крістіан Чепчар.

Завдяки Lightning-виплатам майнери зможуть отримувати свою винагороду швидко та безперешкодно, уникаючи затримок і перевантаження, які часом спостерігаються на першому рівні Біткоїна. Це нововведення не тільки принесе користь майнерам, надаючи їм швидший доступ до зароблених коштів, а й сприятиме загальній масштабованості та зручності використання Біткоїн-мережі, вважають у компанії.

Ставши першопрохідником у сфері виплат Lightning, Braiins створює прецедент для інших майнінгових пулів, які наслідуватимуть його приклад, що може стати каталізатором ширшого запровадження рішень Lightning Network у всій індустрії майнінгу. Публічний реліз очікується протягом найближчих тижнів, проте зацікавлені майнери можуть запросити доступ до нової функції через службу підтримки Braiins.

Про пул Braiins

Компанія Braiins відіграє ключову роль у розвитку майнінгу біткоїна. Компанія стояла біля витоків Slush Pool, першого майнінгового пулу в світі, який тепер відомий як Braiins Pool.

За створенням пулу стоїть чех Марек Палатінус. Згодом компанія Braiins повністю викупила його у Палатінуса і перейменувала на свою честь. Сьогодні Braiins Pool посідає 11-те місце у рейтингу найбільших пулів з часткою обчислювальної потужності 1,21%.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще використовує Lightning-платежі

Використовувати Lightning Network також нещодавно навчився чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT. Зокрема, ChatGPT впорався з використанням популярного Lightning-протоколу LND і зумів коректно ретранслювати API-запити відповідно до бажання користувача.

Понад те, ChatGPT вміє використовувати різні мови програмування, щоб досягти бажаного результату щодо відправлення біткоїн-платежів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024